Pogoda w Bydgoszczy 4 mar 2018 | Redaktor
Ostatnie godziny... [POGODA 7.30]

... nieprzerwanego mrozu oczywiście. Dzisiejsza noc nie była już tak mroźna jak poprzednie. Minus 11 stopni, które odnotowano dziś rano w Bydgoszczy to mróz wciąż spory, ale zdecydowanie lżejszy niż w dwóch ostatnich nocach, kiedy bydgoski rekord dochodził do minus 18 a w Zamościu odnotowano nawet -25!

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:11

Front nadchodzi z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:52

Kończy się też słoneczna pogoda. Dziś powitało nas niebo już zachmurzone, choć jest szansa, że dziś jeszcze zza chmur wyjrzy słońce. W następne dni będzie to coraz mniej prawdopodobne. 

Sytuacja w atmosferze jest mniej więcej taka jak zapowiadaliśmy. Pojawił się drugi niż, który w tej chwili przechodzi nad Ukrainą i Białorusią, a wielki niż atlantycki bardzo powoli zbliża się od zachodu. Blokuje go jeszcze, ale coraz słabiej, klin wyżu skandynawsko-rosyjskiego, który kształtował dotąd naszą pogodę, a którego centrum odsuwa się już za Ural.

Podajmy, tak jak to robiliśmy w ostatnich dniach, prognozę tempetarury maksymalnej i minimalnej w Bydgoszczy na najbliższy czas. I tak: dziś maksymalnie będzie -3, jutro +1, we wtorek +3. Noce jednak jeszcze zimne: dziś -6, jutro -4, z wtorku na środę -1.

Ciśnienie rano wynosiło w Bydgoszczy 757 mm Hg (1009 hPa) i spada.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.29, zajdzie o 17.32. Dzień będzie trwał 11 godzin i 3 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor