Pogoda w Bydgoszczy 5 lip 2019 | Redaktor
Pada deszcz i wieje wiatr [POGODA]

Z północy naszedł kolejny front chłodny. Tym razem pochodzi on od niewielkiego, ale dość głębokiego niżu z centrum nad północnym Bałtykiem.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Dzisiaj będzie więc zimno i wietrznie, a na dodatek deszczowo. Temperatura w pierwszej części dnia nie przekroczy 15 stopni, dopiero popołudniu zacznie się nieco ocieplać — maksymalnie do 18 – 20 stopni. 

Zachmurzenie będzie duże, z możliwością przejaśnień po południu. Deszcz powinien przestać padać około godziny 11–tej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami porywisty, zachodni i północno–zachodni, wraz z padającym deszczem sprawiać będzie wrażenie nieprzyjemnego zimna.

W nocy zachmurzenie umiarkowane się utrzyma, ale w Bydgoszczy raczej nie będzie już padać. Temperatura minimalna wyniesie około 14 stopni. 

W sobotę nadal będzie zimno jak na tę porę roku i znów może padać przelotny deszcz. Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 do 20 stopni. Wiatr będzie  umiarkowany, słabszy niż w piątek, zachodni i południowo-zachodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.29, a zajdzie o 21.15. Dzień będzie trwał 16 godzin i 46 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor