Pogoda w Bydgoszczy 4 lut 2019 | Redaktor
Powrót zera [POGODA]

Dwa niże, o których pisaliśmy wczoraj, zostały rozdzielone przez klin wyżowy, w którego zasięgu już się znajdujemy. Jego centrum aktualnie jest nad Bawarią.

Blokada cyrkulacji zachodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 23 cze 06:27

Napłynie chłodniejsze powietrze z północnego zachodu. Dziś w nocy było w Bydgoszczy +0,3 stopnia, rano temperatura minimalnie spadła - do -0,1 stopnia.

W ciągu dnia będzie zachmurzenie duże. Okresami mogą wystąpić słabe opady śniegu, będą one jednak zanikać. Temperatura maksymalna około +1 stopnia. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z prędkością  10 do 20 km/h, północno-zachodni, skręcający na południowo-zachodni. Ciśnienie wciąż będzie rosnąć. 

W nocy i jutro rano oczkiwane sa rozpogodzenia i spadek temperatury do około -2 stopni. Przejaśnienia i rozpogodzenia wystąpią prawdopodobnie również jutro rano, po południu jednak ponownie się zachmurzy. Temperatura maksymalna jutro również około +1 stopnia.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.29, a zajdzie o 16.35. Dzień będzie trwał 9 godzin i 6 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor