Pogoda w Bydgoszczy 3 paź 2018 | Redaktor
Pożegnanie Jessiki [POGODA]

Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z kierunków zachodnich

Przed zmianą. Od jutra deszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:28

Jeszcze jeden ciepły i pogodny dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:25

Niż „Jessica”, znajduje się już nad Estonią. Między Islandią a Szkocją utworzył się już kolejny – „Kerstin”. On również powędruje na wschód przez Bałtyk, wygląda jednak na to, że bardziej na północ od nas, stanie się to pod koniec tygodnia. Tymczasem wir niżu „Jessica” wciąż powoduje u nas silny wiatr. Ostrzeżenia, które zostały wczoraj wydane dla wybrzeża, dziś obowiązują już dla większości terytorium Polski, w tym dla kujawsko-pomorskiego: „Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z kierunków zachodnich”.

Dziś w ciągu dnia zachmurzenie będzie umiarkowane, możliwy przelotny deszcz, temperatura maksymalna wyniesie około 12 stopni. Ciśnienie jest niskie, rano było w Bydgoszczy 752 mm słupka rtęci (1003 hPa), ale już zaczyna wzrastać, i będzie w ciągu najbliższej doby rosnąć dość szybko.

Jutro raczej bez deszczu, z rozpogodzeniami, ale niewiele cieplej – do 14 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.51, a zajdzie o 18.23. Dzień będzie trwał 11 godzin i 32 minuty.

 

Pogodyn

 

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor