Pogoda w Bydgoszczy 17 cze 2018 | Redaktor
Raz cieplej, raz chłodniej, a wciąż sucho [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy podobna będzie do wczorajszej, ale będzie mniej chmur, a przez to cieplej

Ciepło, ciepło, coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:22

Manfred panuje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 21 wrz 04:54

Dominacja wyżu Azorskiego nad Polską zostanie na razie utrzymana. Wielki i głęboki niż nad północnym Atlantykiem, nazwany przez niemieckie służby meteorologiczne "Bigi", dostanie się wraz ze swym frontem nad nasz kraj dopiero pod koniec tygodnia. 

Dziś pogoda w Bydgoszczy podobna będzie do wczorajszej, ale będzie mniej chmur, a przez to cieplej. Temperatura maksymalna wyniesie około 28 stopni. Szanse na najmniejszy nawet deszcz w Bydgoszczy i okolicach są znikome.

Jutro będzie o kilka stopni chłodniej. Większe i kikudniowe ochłodzenie, związane ze wspomnianym już frontem, przyjdzie pod koniec tygodnia.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.21, zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut. Teoretycznie do najdłuższego dnia w roku jeszcze trzy dni, praktycznie zaczyna się trwająca około tygodnia sekwencja najdłuższych dni i najkrótszych nocy, która zakończy się w przyszłą niedzielę (Noc Świętojańska) i odtąd dzień zacznie się skracać.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor