Pogoda w Bydgoszczy 15 lut 2019 | Redaktor
Wiosenna sobota się zbliża [POGODA]

Jutro od wczesnego przedpołudnia pojawiać się będą przejaśnienia i rozpogodzenia, aż po bezchmurne niebo popołudniu

Jesień idzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:18

Pochmurno i jesiennie, ale dosyć ciepło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 paź 07:57

Od zachodu rozbudowuje się wyż, który niemieccy meteorolodzy nazwali Dorit. Jego centrum znajduje się nad południowymi Niemcami, a obejmuje on swoim zasięgiem zachodnią część Europy i basen śródziemnomorski, zaczyna obejmować także Polskę.  Nie od razu jednak możemy oczekiwać „wiosennej” pogody, czyli słonecznego i ciepłego dnia.

Znajdujemy się wciąż w wilgotnej masie powietrza polarnego morskiego i z tego powodu wciąż utrzymuje się spore zachmurzenie. Jednak obserwujemy wzrost ciśnienia, co sprzyja powstawaniu mgieł a także - niestety - smogu.

Dziś zachmurzenie będzie raczej duże, być może z niewielkimi przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie +4 stopnie. Wiatr będzie już słaby (ok. 10 km/h) - zachodni. 

W nocy temperatura spadnie do około zera.

Jutro od wczesnego przedpołudnia pojawiać się będą przejaśnienia i rozpogodzenia, aż po bezchmurne niebo popołudniu.  Temperatura maksymalna w sobotę może przekroczyć 10 stopni. Korzystajmy z możliwości wiosennego spaceru w sobotę, bo w niedzielę może wrócić zachmurzenie, choć nadal będzie ciepło.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.07, a zajdzie o 16.59. Dzień będzie trwał 9 godzin i 52 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor