Pogoda w Bydgoszczy 8 lut 2019 | Redaktor
Zero plus [POGODA]

Wieczorem, przed północą, spadł w Bydgoszczy niewielki deszcz, a temperatura wyniosła w nocy i rano kilka dziesiątych stopnia powyżej zera.

Przymrozki wciąż nas prześladują [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:39

Przymrozki i oblodzenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

IMGW wydał kolejne ostrzeżenie, w którym pisze, że temperatura minimalna gruntu może wynieść do -2 stopni, więc mokra nawierzchnia może być śliska. Szczególnie niebezpiecznie może być na mostach i wiaduktach. 

W ciągu dnia ociepli się do około +3 stopni, padać już nie powinno, wiatr umiarkowany wiać będzie z południowego zachodu, a zachmurzenie będzie duże, z możliwymi niewielkimi przejaśnieniami. Ciśnienie na razie rośnie.

Kolejnej nocy temperatura znów spadnie w okolice zera, by w sobotę wzrosnąć do +5, a w niedzielę do +7 stopni. W sobotę w ciągu dnia i w niedzielę po południu może padać deszcz. 

To kolejne ocieplenie jest spowodowane przez front, prowadzanoy przez niż Thomas. Centrum niżu znajduje się obecnie nad Szkocją, front nad Danią, a cały układ wędruje na wschód. Dlatego ciśnienie wkrótce zacznie spadać.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.20, a zajdzie o 16.45. Dzień będzie trwał 9 godzin i 25 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor