Pogoda w Bydgoszczy 9 lut 2018 | Redaktor
Zima się przedłuża [Pogoda 7.00]

Po kilku dniach jednostajnej, choć ładnej, pogody już mamy pierwsze sygnały zbliżającego się niżu z frontami atmosferycznymi. Przyniesie on być może śnieg, ale dopiero w niedzielę. Tymczasem dziś pogoda podobna do wczorajszej.

Odchodzący niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:41

Za nami rekordowo mroźna noc. Rano temperatura wynosiła "tylko" -8 stopni, ale między 23.00 a 1.00 było minus 10. Temperatura maksymalna wyniesie dziś około -2 stopnie, ale następnej nocy mróz nie będzie już tak doktliwy - do minus 4 stopni. Wiatr jest nadal bardzo słaby - tym razem ze wschodu. Zachmurzenie umiarkowane, wciąż jest szansa na lutowe słońce.

Ciśnienie wciąż utrzymuje się na stałym poziomie - rano było w Bydgoszczy było 765 mm słupka rtęci (1020 hPa). Zacznie zdecydowanie spadać jutro.

Wszystko wskazuje na to, że ten atak zimy będzie w tym roku najdłuższay. W poniedziałek będziemy mieli przejściowe ocieplenie, ale potem znów mróz, być może przez cały tydzień.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.18, zajdzie o 16.47. Dzień będzie trwał 9 godzin i 29 minut. 
 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor