Pogoda w Bydgoszczy 22 wrz 2018 | Redaktor
Zrobiło się zimno i tak już pozostanie [POGODA]

Temperatura jeszcze wczoraj o godzinie 21.00, wynosiła w Bydgoszczy 24,2 stopnia, a godzinę później było już tylko 17,9. Dziś o 7 rano było 10 stopni.

Dynamiczne zmiany [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:50

Pada i padać będzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 26 wrz 08:01

Spadek ten zawdzięczamy frontowi atmosferycznemu, o którym pisałem wczoraj. Padał też deszcz - od godziny 22giej do 1szej w nocy. Potem, jak to często po przejściu frontu chłodnego bywa, rozpogodziło się. 

Dość pogodnie - choć chłodno i wietrznie - będzie dziś i jutro. W poniedziałek można spodziewać się kolejnego deszczu i dalszego ochłodzenia. We wtorek rano w Bydgoszczy przewiduje się temperaturę nawet 5 stopni. 

Dziś temperatura maksymalna wyniesie 16 stopni, zachmurzenie będzie umiarkowane, wiatr około 20 km/h (w porywach do 50) z południowego zachodu. Jutro pogoda bardzo podobna. Ciśnienie utrzymuje się na razie na poziomie około 760 mm słupka rtęci (1013 hPa) i w niedzielę wieczorem zacznie spadać. Będzie to związane z wędrówką kolenego niżu znad Atlantyku na wschód.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.34, a zajdzie o 18.47. Dzień będzie trwał 12 godzin i 13 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla   Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor