Zderzenie na ulicy Nad Torem [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 17 cze 2018 Dwa auta zderzyły się na ul. Nad Torem na skrzyżowaniu z ul. Rzepeckiego. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Na miejscu działają strażacy z JRG 3. Do wypadku doszło dziś (17 czerwca) po południu.

Wyłowili topielca z Brdy

Redaktor | 16 cze 2018 Podając informację o zaginionym w rzece, mieliśmy nadzieję, że to fałszywy alarm. Niestety, dziś (16 czerwca) o godz. 1.55 z Brdy wyłowiono ciało 23-letniego mężczyzny.

Zderzenie aut na Gdańskiej róg Mickiewicza [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 16 cze 2018 Na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiem i Mickiewicza zderzyły się dziś (16 czerwca) dwa samochody. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nie była potrzebna interwencja straży pożarnej. Prawdopodobnie sprawcą kolizji był mercedes. Sprawę bada policja.

Wypadek autokaru z dziećmi

Redaktor | 11 cze 2018 W miejscowości Kopce na drodze krajowej 15 doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku, do którego doszło dziś (11 czerwca) po południu brały udział samochód osobowy, autobus oraz auto dostawcze.

Zderzenie aut na Tucholskiej [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 11 cze 2018 Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś (11 czerwca) przy ulicy Tucholskiej w Bydgoszczy. Na miejsce skierowano jeden zastęp strażaków z JRG SP PSP oraz pozostałe służby. Osoby podróżujące pojazdami zostały przebadane przez ratowników ZRM. Policjanci ustalają przebieg i przyczyny kolizji.

Dachowanie na Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 cze 2018 Na wysokości stacji benzynowej Orlen przy ul. Grunwaldzkiej dachował ford focus. Kierowca został zabrany do szpitala. Prawdopodobnie zasnął za kierownicą.