Wydarzenia 12 lis 2017 | Redaktor
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Koordynatorem wszystkich wydarzeń związanych z tygodniem przedsiębiorczości jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego/ fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Od 13 do 19 listopada w ramach Światowego Dnia Przedsiębiorczości w Bydgoszczy i regionie odbędzie się kilkadziesiąt imprez – konferencje, warsztaty, spotkania z ekspertami, a także targi pracy.

Propozycje przygotowane w ramach Światowego Dnia Przedsiębiorczości skierowane są nie tylko do przedsiębiorców, ale także do osób poszukujących zatrudnienia i zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Kolejny raz koordynatorem wszystkich wydarzeń na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Tydzień przedsiębiorczości w Bydgoszczy rozpocznie 14 listopada konferencja dotycząca start-upów. W programie jest też konferencja „Kobiety w IT”, organizowana przez firmę Nokia we współpracy z BARR, która ma na celu propagowanie nauk ścisłych i informatycznych wśród kobiet.

16 listopada w hali ”Łuczniczka” odbędą się Targi Pracy Offerty. Swój udział zapowiedziało  96 firm. Dla osób, które szukają zatrudnienia lub chcą zmienić pracę będą oferty pracy, warsztaty oraz punkty konsultacyjne i doradcze.

Zwieńczeniem tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości będzie 18 listopada „Sobota z pracodawcą”. To wydarzenie dla osób, które szukają pracy lub chcą zmienić swoją posadę na lepszą. Tego dnia będzie można odwiedzić siedzibę swojego potencjalnego pracodawcy, porozmawiać z pracownikami firmy czy złożyć swoje CV (osobiście lub online). W jesiennej odsłonie wydarzenia bierze udział blisko dwadzieścia przedsiębiorstw z Bydgoszczy oraz regionu, gdzie na zainteresowanych czeka niemal 100 ofert pracy.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor