Wydarzenia 24 sie 2017 | Redaktor
Nowy numer Tygodnika Bydgoskiego już w kioskach

W czwartek (24 sierpnia) do sprzedaży trafiło kolejne wydanie „Tygodnika Bydgoskiego” . Tematem wiodącym numeru są skutki nawałnicy, która 11 sierpnia przeszła m.in. nad województwem kujawsko-pomorskim. Oprócz tego interesujące informacje, reportaże, porady i komentarze. Zapraszamy do lektury.

Lasy bez drzew, domy bez dachów

Jak się podnosimy po kataklizmie, jakiego nigdy wcześniej w naszym regionie nie było? Co zrobimy z milionami metrów sześciennych drewna? Relacja z Huty w gminie Koronowo - wsi, w której w całości po nawałnicy nie został ani jeden dom.

Bydgoszcz potrzebuje odważnego i ambitnego prezydenta

Rozmowa z posłem PiS Tomaszem Latosem. Dlaczego PiS nie zaangażował się w akcję zbierania podpisów pod referendum o odwołanie prezydenta Bydgoszczy? Czy widzi siebie w fotelu prezydenta miasta? Jakie są realne szanse na utworzenie Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy?

Ratowała go i gubiła niezależność

Wspomnienie o Krzysztofie Derdowskim, zmarłym kilka dni temu bydgoskim pisarzu.

Maryjne święto pachnące ziołami

Redaktor Krystyna Lewicka-Ritter tym razem wybrała się odpustowy festyn parafialny w bazylice pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Koronowie. Nie zabrakło przyprawionych ziołami potraw i dobrej zabawy.

Sport:

Zawisza rozpoczął marsz do V ligi

Drużyna koszykarek Artego skompletowana

Niepokonani wioślarze – o sukcesie RTW Lotto Bydgostia

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor