Miedzyń Prądy 7 maj 2018 | Redaktor
„Weź stare graty i przyjdź”. Wyprzedaż garażowa na Miedzyniu

Ubrania, meble, sprzęt AGD i wiele więcej będzie można kupić na wyprzedaży garażowej organizowanej przez Bydgoskie Stowarzyszenie Miedzyń i Prądy oraz tamtejszą Radę Osiedla. Początek w sobotę (12 maja) o 11.00.

– To propozycja dla wszystkich, którzy w swoich garażach, piwnicach i innych skrytkach mają graty, których chcą się pozbyć i sprzedać lub też oddać w dobre ręce – mówi Zuzanna Simińska, organizatorka wydarzenia. – To impreza także dla tych, którzy bibeloty kochają i uwielbiają wyszukiwać ze sterty rzeczy najpiękniejsze perełki.

Wyprzedaż odbędzie się w najbliższą sobotę (12 maja) w godzinach od 11.00 do 14.00 na osiedlu Miedzyń i Prądy na boisku przy ul. Krokusowej.  Jak informują organizatorzy, zainteresowanie jest bardzo duże  udział zgłosiło już 70 wystawców, a ich liczba cały czas się zwiększa. Osoby chcące coś sprzedać mogą kontatkować się z Zuzanną Simińską pod numerem tel. 511 632 948. 

Stanowisko wyprzedażowe wystawcy organizują we własnym zakresie, w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Udział jest bezpłatny.

 

plac zabaw przy ul. Maciaszka

Organizatorzy zapraszają na imprezę całe rodziny wraz z dziećmi. Obok boiska znajduje się plac zabaw i boisko do koszykówki, na których można odpocząć z najmłodszymi uczestnikami wydarzenia.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor