Hulajnogi elektryczne tymczasowo wycofane z bydgoskich ulic

Redaktor | 11 cze 2019 Jak informuje firma blinkee.city, w związku z nieoczekiwanymi problemami technicznymi hulajnogi zostają czasowo wycofane w celu weryfikacji oprogramowania. Pojazdy zostaną objęte akcją serwisową, po której wrócą na ulice Bydgoszczy.

Bezmyślnie zaparkował w centrum Bydgoszczy

Redaktor | 9 cze 2019 Kierowcy narzekają, że w Bydgoszczy brakuje miejsc parkingowych. Ale to co zaprezentował właściciel motocykla na ul. Zduny jest kompletnym brakiem szacunku dla pieszych.

5,5 miliona złotych strat w bydgoskim Szpitalu Wojskowym

Redaktor | 7 cze 2019 Raport z kontroli MON w 10. Szpitalu Wojskowym z Polikliniką SPOZ w Bydgoszczy ukazuje skalę nieprawidłowości do jakich doszło w placówce. Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w kwietniu pracownika odpowiedzialnego za zamówienia publiczne, a w minionym tygodniu pułkownik dr n. med. Robert Szyca zastąpił na stanowisku dotychczasowego komendanta, pułkownika dra n. med. Jarosława...

UWAGA! Zmiany w ruchu przy wiadukcie na Wyszyńskiego i Armii Krajowej

Redaktor | 5 cze 2019 Rozpoczynają się prace związane z rozbiórką i budową wschodniego wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi (w kierunku do Osielska) w ciągu ulic: Wyszyńskiego i Armii Krajowej (na wysokości nekropolii). W poniedziałek (10 czerwca) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na czas budowy.