Ukończyli XI LO. Teraz matura [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 27 kwi 2018 Na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla absolwentów XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Cichej 59 obecny był prezydent miasta Rafał Bruski, który nagrodził siedmiu najlepszych uczniów za ich osiągnięcia naukowe i sportowe.

Nowe ulgi w komunikacji [KOMUNIKAT ZDMiKP]

Redaktor | 19 kwi 2018 Od jutra (20 kwietnia) obowiązywać będą nowe ulgi w bydgoskiej komunikacji publicznej. Za darmo będą mogli jeździć autobusami tramwajami m.in. byli opozycjoniści i osoby represjonowane w PRL z powodów politycznych.

Utrudnienia na Kapuściskach. Trwa rozbiórka torowiska [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 kwi 2018 Na Kapuściskach rozpoczęła się budowa pętli tramwajowej i wymiana torowiska na ul. Wojska Polskiego. Pojawiły się kłopoty z dojazdem m.in. do Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi, Wydziału Świadczeń Rodzinnych i Energetyka Miejskiego.

Startuje nowa edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

Redaktor | 12 kwi 2018 Od 16 kwietnia do 31 maja, a w przypadku inwestycji ponadosiedlowych do 30 czerwca mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje propozycje do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W regulaminie BBO pojawiło się kilka zmian.

Koncert na urodziny miasta. Rozdają wejściówki

Redaktor | 11 kwi 2018 Tradycyjnie z okazji urodzin Bydgoszczy w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się uroczysty koncert. Jak zawsze mamy bilety dla mieszkańców – darmowe wejściówki będzie można odebrać w jutro (czwartek, 12 kwietnia) od godz. 16.30 w gmachu Filharmonii - informuje ratusz.

Policjanci poszli do przedszkola

Redaktor | 10 kwi 2018 Przedstawiciele fordońskiego komisariatu realizowali działania profilaktyczne z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Zaczarowany Zakątek” przy ul. Rataja w Bydgoszczy.

Płyty ażurowe lekarstwem na drogi gruntowe

Redaktor | 4 kwi 2018 Pilotażowy program utwardzania dróg metodą wykładania betonowych płyt ażurowych będzie realizowany w Bydgoszczy. Na początek drogowcy wytypowali 10 ulic. Trwa przetarg, który ma wyłonić wykonawców.

93 pojechał do Wilcza

Redaktor | 31 mar 2018 Od dziś (31 marca) autobusy linii międzygminnej numer 93 jeżdżą na wydłużonej trasie do Wilcza.