Bydgoszcz jest średniakiem w najnowszym rankingu rowerowym

Redaktor | 15 cze 2019 Już po raz drugi dadelo.pl przygotowało zestawienie - ranking systemów rowerów miejskich, w którym znalazł się również Bydgoski Rower Aglomeracyjny. W porównaniu z ubiegłym rokiem Bydgoszcz zajmuje niższą lokatę, ale przybyło miast ujętych w rankingu.

Ratujmy Festiwal Widzących Duszą. Niewidomi nie dostali dotacji [WIDEO]

Redaktor | 14 cze 2019 W tym roku IX Festiwal Widzących Duszą „Muzyka otwiera oczy” nie otrzymał dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. „Przez dziewięć lat budowaliśmy nasz festiwal i nie oddamy go bez walki” - mówi twórca imprezy Grzegorz Dudziński i prosi o wsparcie.

Hulajnogi elektryczne tymczasowo wycofane z bydgoskich ulic

Redaktor | 11 cze 2019 Jak informuje firma blinkee.city, w związku z nieoczekiwanymi problemami technicznymi hulajnogi zostają czasowo wycofane w celu weryfikacji oprogramowania. Pojazdy zostaną objęte akcją serwisową, po której wrócą na ulice Bydgoszczy.

Bezmyślnie zaparkował w centrum Bydgoszczy

Redaktor | 9 cze 2019 Kierowcy narzekają, że w Bydgoszczy brakuje miejsc parkingowych. Ale to co zaprezentował właściciel motocykla na ul. Zduny jest kompletnym brakiem szacunku dla pieszych.

5,5 miliona złotych strat w bydgoskim Szpitalu Wojskowym

Redaktor | 7 cze 2019 Raport z kontroli MON w 10. Szpitalu Wojskowym z Polikliniką SPOZ w Bydgoszczy ukazuje skalę nieprawidłowości do jakich doszło w placówce. Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w kwietniu pracownika odpowiedzialnego za zamówienia publiczne, a w minionym tygodniu pułkownik dr n. med. Robert Szyca zastąpił na stanowisku dotychczasowego komendanta, pułkownika dra n. med. Jarosława...