Mieszkania na horyzoncie

Redaktor | 24 sty 2018 Na Kapuściskach zakończyło się wznoszenie konstrukcji budynków osiedla „Horyzont”. Powstaną tam 124 mieszkania. W ubiegłym tygodniu inwestor zawiesił na jednym z budynków tradycyjną wiechę - podaje Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Kładka się rozleciała. Ze starości, a nie przez wandali

Redaktor | 24 sty 2018 Kładka nad ulicą Grunwaldzką została zamknięta, ponieważ przewróciła się barierka ochronna dla pieszych. Drogowcy podejrzewali, że to efekt jakiegoś chuligańskiego wybryku. Okazuje się, że przewróciła się z powodu fatalnego stanu.

Dla babci, dla dziadka. Dziecięce Graffiti [ZDJĘCIA]

Redaktor | 23 sty 2018 „Dziecięce Graffiti” świętowało Dzień Babci i Dzień Dziadka na spotkaniu integracyjnym w gronie osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin i przyjaciół. Była nauka gry na bębnach, warsztaty plastyczne i koncert fortepianowy.

Budują sąd na Nowym Rynku [ZDJĘCIA]

Wojciech Bielawa | 23 sty 2018 Przy ulicy Nowy Rynek powstaje reprezentacyjny gmach Sądu Okręgowego. Budynek jest w stanie surowym otwartym. Ma być gotowy jesienią przyszłego roku.

Biziel ogranicza przyjęcia. Brakuje lekarzy

Redaktor | 22 sty 2018 Wbrew wcześniejszym zapewnieniom dyrekcji szpitala im. dr. Biziela, że wypowiedzenie przez lekarzy klauzul OPT-OUT nie wpłynie na odwoływanie zabiegów, placówka jest zmuszona w istotny sposób ograniczyć przyjęcia w tzw. „trybie planowym”.

Tartak Bydgoszcz pyta: Po co nam ZDMiKP w Bydgoszczy?

Redaktor | 21 sty 2018 Na Facebooku Tartaku Bydgoszcz wrze. W niedzielę Krzysztof Pietrzak odniósł się do słów rzecznika drogowców Krzysztofa Kosiedowskiego. I zapowiada: „Egzekucja nie zakończy się w najbliższym czasie nawet gdyby Wojewodzie kazał ją przeprowadzić sam Jarosław Kaczyński”

Wkrótce rozpocznie się remont mostu nad Kanałem Bydgoskim

Redaktor | 19 sty 2018 ZDMiKP poznał oferty wykonawców zainteresowanych kompleksową przebudową mostu w ciągu ul. Mińskiej. Przeprawa nad Kanałem Bydgoskim ma być bezpieczniejsza i gwarantować przejazd także większym pojazdom – podaje Oficjalny Serwis Bydgoszczy.