Tartak Bydgoszcz. Będzie egzekucja [TRASA UNIWERSYTECKA]

Redaktor | 7 lut 2018 Jutro nadzwyczajna sesja Rady Miasta Bydgoszczy. Radni zdecydują o „zabezpieczeniu 500 tys. złotych na koszty egzekucji wydania nieruchomości przejętej pod budowę II etapu budowy ul. Ogińskiego na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Jana Pawła II”, czyli Trasy Uniwersyteckiej.

ZUS finansuje szkolenia BHP

Redaktor | 7 lut 2018 Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz z firmą SEKA S.A. zaprasza na bezpłatne okresowe szkolenia z zakresu BHP dla pracowników branży budowlanej zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Unijna kasa dla bydgoskich szpitali - Biziela i MSWiA

Redaktor | 7 lut 2018 Bydgoskie szpitale (Biziel i MSWiA) podpisały umowę z ministerstwem zdrowia na unijne dofinansowanie w ramach wsparcia ponadregionalnych szpitali udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego, oddechowego oraz ginekologii, położnictwa, neonatologii, pediatrii oraz innych oddziałów zajmujących się leczeniem dzieci.

Będzie kąpielisko Astoria!

Redaktor | 6 lut 2018 - Na terenach w okolicach Astorii zlecamy koncepcję stworzenia basenów odkrytych. Jak będą wyglądały poddamy konsultacjom społecznym – oświadczył prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski na swoim profilu na Facebooku.

Ciężko oddychać [SMOG]

Redaktor | 5 lut 2018 Zanieczyszczenie pyłami PM2,5 i PM10 przekracza teraz w Bydgoszczy normy o kilkaset procent. Smog nadciąga nad centrum z zachodnich dzielnic.

Tartak Bydgoszcz kontratakuje [TRASA UNIWERSYTECKA]

Redaktor | 5 lut 2018 Właściciel Tartaku Bydgoszcz przechodzi do ofensywy. „Kiedyś się tylko broniłem, ale biorąc pod uwagę, że Oni nadal atakują, zmieniłem postawę . Teraz będę też atakował - z tej strony jeszcze mnie nie znają, a to jest moja mroczna strona. Broniąc się byłem przemiły, a wymiękali, ciekawe co teraz zrobią?!” – napisał Krzysztof Pietrzak w komentarzu pod jednym ze swoich...

Torbyd jak muzeum. Przynieś stare łyżwy na wystawę

Redaktor | 5 lut 2018 Jeśli dzieciństwo kojarzy ci się z dawnym Torbydem przy ul. Chopina, a w piwnicy wciąż kurzy się stara para łyżew – przynieś je do Hali Łuczniczka. Z zebranych od bydgoszczan łyżew powstanie wystawa w hali nowego lodowiska – zachęca Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Wygrał 50 tysięcy złotych w Keno [LOTTO]

Redaktor | 5 lut 2018 Gracz z Bydgoszczy wygrał 50 tysięcy złotych w Keno. Szczęśliwe liczby padły w jednym z piątkowych losowań - podaje strona internetowa Lotto. Z kolei dzień wcześniej w Inowrocławiu w losowaniu MiniLotto padła wygrana 310 925,30 zł

Eksplozja przy Łowickiej [FILMY ŚWIADKA]

Redaktor | 4 lut 2018 Dziś, 4 lutego po południu przy ulicy Łowickiej w Bydgoszcz wybuch gazu zmiótł budynek z powierzchni ziemi. Wiele innych uszkodził. Na szczęście nie było ofiar.