Nowa Wenecja, apartamenty dla elity

Redaktor | 14 maj 2018 Z widokiem na Wyspę Młyńską zbudowane zostaną nowoczesne apartamenty Nowa Wenecja. Taras na dachu, dostęp do mieszkań za pomocą smartfonów, czy ładowarka do samochodów elektrycznych, to udogodnienia, które mają znaleźć się w budynku.

Woda nie podrożeje. Przez trzy lata

Redaktor | 10 maj 2018 Ceny wody i ścieków nie zmienią się w Bydgoszczy przez kolejne trzy lata. Państwowy regulator, Wody Polskie, zaakceptował stawki zaproponowane przez bydgoskie Miejskie Wodociągi i Kanalizację – poinformował dziś (10 maja) na konferencji prasowej Stanisław Drzewiecki, prezes MWiK.

Ukończyli XI LO. Teraz matura [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 27 kwi 2018 Na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla absolwentów XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Cichej 59 obecny był prezydent miasta Rafał Bruski, który nagrodził siedmiu najlepszych uczniów za ich osiągnięcia naukowe i sportowe.

Nowe ulgi w komunikacji [KOMUNIKAT ZDMiKP]

Redaktor | 19 kwi 2018 Od jutra (20 kwietnia) obowiązywać będą nowe ulgi w bydgoskiej komunikacji publicznej. Za darmo będą mogli jeździć autobusami tramwajami m.in. byli opozycjoniści i osoby represjonowane w PRL z powodów politycznych.

Utrudnienia na Kapuściskach. Trwa rozbiórka torowiska [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 kwi 2018 Na Kapuściskach rozpoczęła się budowa pętli tramwajowej i wymiana torowiska na ul. Wojska Polskiego. Pojawiły się kłopoty z dojazdem m.in. do Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi, Wydziału Świadczeń Rodzinnych i Energetyka Miejskiego.

Startuje nowa edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

Redaktor | 12 kwi 2018 Od 16 kwietnia do 31 maja, a w przypadku inwestycji ponadosiedlowych do 30 czerwca mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje propozycje do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W regulaminie BBO pojawiło się kilka zmian.