Description of Image

Rowerowe inwestycje w Bydgoszczy. W kolejce ul. Focha

kp | 10 sie 2020 Trwają inwestycje, które poprawią spójność sieci dróg rowerowych w centrum Bydgoszczy. Zakończyły się podstawowe prace przy budowie dróg rowerowych na ul. Kruszwickiej, a niedługo rozpocznie się inwestycja w ciągu ul. Focha.

PREMIERA 10 odcinek Telewizyjnego Tygodnika Bydgoskiego

Krzysztof Drozdowski | 8 sie 2020 mamy przyjemność zaprezentować Państwu 10 odcinek autorskiego programu Krzysztofa Drozdowskiego i Jarosława Trześniewskiego. Nie zabrakło tematów poważnych, dowcipnych a także kontrowersyjnych.

Bydgoszcz z drona. Zachwycające widoki [VIDEO]

Krzysztof Drozdowski | 8 sie 2020 Człowiek od zawsze marzył o lataniu. W dobie rozwijającej się technologii nie stanowi to już problemu. Wykonywane z pokładów balonów a następnie samolotów zdjęcia miast zachwycają swoją urodą. Obecnie do możliwości fotografowania z wysokości doszły drony z zamontowanymi kamerami. Polecamy ciekawy film na którym uwieczniono Bydgoszcz właśnie z kamery drona.

„Kapuściska-Wojska Polskiego”. Ratusz czeka na uwagi do planu

kp | 25 lip 2020 Od 15 lipca do 14 sierpnia okazany do wglądu publicznego jest projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Kapuściska-Wojska Polskiego” w Bydgoszczy. Ratusz do 4 września czeka na uwagi do dokumentu, który będzie w przyszłości podstawą do realizacji nowych inwestycji.