Za wysokie progi i Bydgoska po remoncie idzie do remontu [WIDEO]

Redaktor | 3 wrz 2019 Ulica Bydgoska w Starym Fordonie została otwarta po remoncie w sierpniu. Od razu pojawiły się narzekania kierowców, że wybudowane w ciągu ulicy progi spowalniające są zbyt wysokie i samochody osobowe niszczą podwozia ocierając o kostkę brukową.

Energia ze słońca zasili miejskie obiekty

Redaktor | 3 wrz 2019 Ratusz informuje: „Uzyskaliśmy dofinansowanie unijne na montaż urządzeń fotowoltaicznych na budynkach publicznych oraz oświatowych. Darmowy prąd ze słońca, o łącznej mocy 230 kW popłynie do 11 placówek. Wartość całego projektu to 1,4 mln zł”.

Trwają zapisy na zajęcia w Pałacu Młodzieży

Redaktor | 2 wrz 2019 Zakończyła się termomodernizacja Pałacu Młodzieży. Dzięki tej inwestycji bydgoskie dzieci oraz młodzież będą rozwijać swoje zdolności w kompleksowo zmodernizowanym budynku. Już trwają zapisy na zajęcia.

Kamienica w Śródmieściu odzyska dawny blask

Redaktor | 31 sie 2019 Rozpoczął się remont kamienicy znajdującej się na roku ul. Marszałka Focha i Doktora Emila Warmińskiego. Wiekowy budynek otrzyma nową elewację. W tej części Bydgoszczy realizowane będą również kolejne przedsięwzięcia prywatnych inwestorów oraz miasta – informuje ratusz.