Dom i ogród 7 sty 09:16 | kd
Chcesz kupić działkę? Zajrzyj do Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy

21 stycznia 2021 roku Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy zorganizuje przetarg na sprzedaż działki w Raduczu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza za ponad pięciohektarową nieruchomość to 315 tys. zł. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Nowoczesne sofy do salonu

Dom i ogród 16 cze 08:24

Na nowego właściciela powojskowej działki w Raduczu czeka ponad 5 ha terenu, który można przeznaczyć na stworzenie zaplecza magazynowego. Grunt ma kształt trapezu o płaskiej powierzchni i jest zabudowany ceglanym obiektem o powierzchni użytkowej przekraczającej 348 m². Do działki doprowadzona jest sieć hydrantowa.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny leśne oraz zabudowa mieszkaniowa. W dalszej odległości usytuowana jest jednostka wojskowa, która wykorzystywana jest obecnie jako ośrodek szkoleniowy Służby Ochrony Państwa. Od południowej strony działki zlokalizowana jest strzelnica.

Działka znajduje się w odległości ok. 18 km od Skierniewic, 4,5 km od Nowego Kawęczyna oraz ok. 70 km od Łodzi. W pobliżu przebiega również droga szybkiego ruchu E 67. Raducz położony jest na Równinie Łowicko- Błońskiej w województwie łódzkim. Wieś ma charakter letniskowy. Na stałe zamieszkuje ją tylko około 38 osób, ale w okresie letnim liczba mieszkańców wzrasta kilkukrotnie.

Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy rozstrzygnie przetarg 21 stycznia 2021 roku
o godz. 10:00 w siedzibie przy ul. Gdańskiej 163a.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 32 tys. zł do 18 stycznia br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zyski ze sprzedaży nieruchomości Agencja przeznaczy na realizację ustawowych zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym realizację inwestycji mieszkaniowych dla żołnierzy.

 

Inf. AMW Bydgoszcz

kd Autor