Katolicka Bydgoszcz 23 cze 2018 | Redaktor
Rodzicie Alfiego przerywają milczenie!

Portal Katolicka Bydgoszcz publikuje wypowiedź Thomasa Evansa, ojca Alfiego: „Chcieliśmy, żeby wszyscy wiedzieli, że w czasie naszej żałoby nadal będziemy mówić o tym jak doprowadzono do śmierci Alfiego i będziemy mówić szczerze i w szczegółach o tamtym tygodniu”.

Wypowiedź Thomasa Evansa z 16 czerwca 2018 roku opublikowana na Facebooku:

„Minął miesiąc i 2 tygodnie odkąd nasz gladiator nas opuścił.

Sponiewierany, pozbawiony prawdziwej opieki medycznej, pominięty jako człowiek, zmaltretowany, kompletnie nieuszanowany. Ja i Kate nigdy się z tym nie pogodzimy i nigdy nie zaakceptujemy tego, co się stało, jego śmierci tak jak i przyczyny jego śmierci.

Jedno co nas trzyma to wiara, ufność w to, że znów spotkamy się z naszym aniołkiem w przyszłości, zatem pielęgnujemy w pamięci każdą chwilę, którą z nim dzieliliśmy i wyglądamy przyszłości, w której będziemy mieć dalszy wspólny czas.

Chcieliśmy, żeby wszyscy wiedzieli, że w czasie naszej żałoby nadal będziemy mówić o tym jak doprowadzono do śmierci Alfiego i będziemy mówić szczerze i w szczegółach o tamtym tygodniu, przez który musieliśmy przejść. O tygodniu, którego nigdy żaden rodzic nie powinien doświadczyć ani nawet myśleć że mógłby przez coś takiego przechodzić!...”

Całość wpisu Thomasa Evansa tutaj

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor