Kultura 27 kwi 2017 | Redaktor
Potrafisz pięknie śpiewać? Zgłoś się na konkurs

Konkurs piosenki wakacyjnej i turystycznej „Lato czeka” odbędzie się w 19 maja w „Wiatraku”. Termin zgłoszeń upływa 11 maja.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 19 maja o godz. 9 w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy.
W konkursie wezmą udział dzieci i młodzież - od przedszkola do szkół ponadgminazjalnych. Każdy  z wykonawców zaprezentuje jeden utwór o tematyce wakacyjnej lub turystycznej.
Młodych artystów oceni jury w którego skład wejdą m.in. Szymon Borkowski (wokalista, pianista, uczestnik tegorocznego „Idola”), Mateusz Wiśniewski (wokalista, student wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy).
Zgłoszenia można dostarczyć osobiście do siedziby „Wiatraka” (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-18), wysłać pocztą (ul. Bołtucia 7, 85-796 Bydgoszcz; z dopiskiem „Konkurs piosenki wakacyjnej") albo mailem na adres: natalia.smogulecka@wiatrak.org.pl.
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to 11 maja, godz. 18. Prace złożone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie (decyduje data dostarczenia pracy do placówki).

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor