Kultura 25 wrz 2017 | Redaktor
Zostań wolontariuszem Camerimage

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage szukają wolontariuszy, którzy pomogliby w organizacji tegorocznej imprezy. W zamian zyskać można kartę wstępu na cały festiwal.

Aby zostać wolontariuszem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie camerimage.pl, pod hasłem: wolontariat. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 października, a rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w kampusie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy 21 i 22 października.

Od kandydatów oczekuje się: pełnej dyspozycyjności od 11 do 19 listopada (sekcja techniczna od 6 listopada), bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, która będzie sprawdzana podczas rozmów kwalifikacyjnych (w sekcji technicznej niewymagana), mile widziana znajomość innych języków obcych, komunikatywności, odpowiedzialności i obowiązkowości, dobrej samoorganizacji, otwartości na nowe wyzwania, wieku powyżej 16 lat, zgody rodzica/opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich.

Wolontariusze z lat ubiegłych nie muszą ponownie wypełniać formularza i przechodzić procesu rekrutacji.

Ci, którzy zaangażują się w organizację tegorocznego, Camerimage mogą zyskać kartę wstępu na całą imprezę, a co za tym idzie – możliwość spotkania za znakomitymi twórcami, specjalistami z branży filmowej i aktorami.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy 11-18 listopada.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor