Książka 29 sie 09:37 | Redaktor
 „Zmanipulowani” – nowa książka Łukasza Schreibera

Ukazała się druga książka Łukasza Schreibera „Zmanipulowani, czyli jak dobrzy ludzie dają się uwieść inteligentnej propagandzie”. Książka trafiła do przedsprzedaży.

–  Lubisz słodkie kłamstwa czy wolisz gorzką prawdę? Jeśli to pierwsze, to nawet nie sięgaj po tę książkę. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się w jaki sposób media próbują Tobą manipulować, zarządzać Twoimi emocjami i wpływać na Twoje decyzje – to lektura dla Ciebie. – W prawie wszystkich opisanych w książce wydarzeniach uczestniczyłem bezpośrednio, albo przynajmniej pośrednio. Dodatkowo przeanalizowałem setki materiałów, artykułów, audycji i nagrań z ostatnich lat. Bardzo często prawda nie była taka, jak nam ją przedstawiano. Chcesz ją poznać? Zapraszam do lektury. Ostrzegam – może okazać się, że Twój ulubiony dziennikarz to manipulant, a telewizja i portal newsowy to zwykłe fabryki kłamstw – podkreśla autor.

We wrześniu planowane są spotkania autoskie wokół książki „Zmanipulowani”. Kalendarium spotkań poniżej:

Więcej informacji na stronie zmanipulowani.pl.

Łukasz Schreiber to polityk i samorządowiec, minister w rządzie Mateusza Morawieckiego, poseł na Sejm z okręgu bydgoskiego od 2015 roku. Mistrz Polski juniorów w szachach, dziś mecenas tej dyscypliny w Polsce. Autor książki „Sulla 138 - 78 p.n.e.” poświęconej jednemu z najwybitniejszych wodzów Republiki Rzymskiej – Lucjuszowi Korneliuszowi Sulli. Prywatnie: meloman, kinoman, bibliofil i kibic sportowy.

 

Red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor