Filharmonia Pomorska 5 sty 2019 | Redaktor
Gala dla sponsorów, karnawał rozpoczęty [FILHARMONIA POMORSKA]

fot. Filharmonia Pomorska

Filharmonia Pomorska uhonorowała w piątek (4 stycznia) swoich sponsorów, darczyńców, orędowników i przyjaciół.

Tradycyjna Gala Sponsorska odbyła się przed piątkowym koncertem.

Specjalne podziękowania i grawertony otrzymali:

Firma Promar Sp. z o.o. - jest liderem rynku optymalizacji zużycia energii oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą w budynkach.

Peugeot Novum Motors - Dealer marki Peugeot w Bydgoszczy posiadający w ofercie samochody miejskie, limuzyny, kombi, rodzinne i modele sportowe.

Fabryka Mebli Biurowych Meble Biurowe - Fabryka Wuteh S.A. Salon Firmowy w Bydgoszczy. Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań tworzących przestrzeń inspirującą do myślenia, działania i pracy. Swoje meble WUTEH eksportuje do: Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, krajów skandynawskich i Europy Środkowo-Wschodniej.

Statuetki Ignacego Jana Honorowego, które są dziełem mistrza Aleksandra Dętkosia otrzymali:

No 1 Restaurant & Wine Bar - jest kameralną restauracją w centrum dzielnicy muzycznej Bydgoszczy z autorską, naturalną i zdrową kuchnią. Swoją propozycję kieruje do wszystkich doceniających dobry smak i świeżość.

Kino Helios Bydgoszcz - jest nie tylko miejscem projekcji filmowych ale i przestrzenią oryginalnych akcji marketingowych. Poprzez prezentację spotu FP zachęca miłośników kina hasłem… Daj się przytulić muzyce.

PKO Bank Polski - to godna zaufania instytucja finansowa, zaangażowana społecznie, otwarta na potrzeby klientów. Misją Banku jest wsparcie rozwoju Polski i Polaków, a jego działalność sponsorska pozytywnie wpływa na ludzi, firmy i środowisko oraz konsekwentnie buduje wiarygodności Banku.

KONTBUD - firma zajmuje się wykonawstwem robót budowlanych i wykończeniowych o podwyższonym standardzie, a także generalnym wykonawstwem obiektów. To „ich rękoma” powstała w Filharmonii Pomorskiej winda.

Bank Pocztowy - jest polskim bankiem detalicznym, misją jego jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Od lat angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy, mające na celu wyrównywanie szans w dostępie Polaków do edukacji, także finansowej.

Enea - mecenas FP - konsekwentnie angażuje się w rozwój kultury. Bydgoszcz to kolejne miasto, po Poznaniu, Szczecinie i Zielonej Górze, w którym spółka objęła swym mecenatem ważną instytucję artystyczną.

fot. Mariusz Talkowski

A po gali publiczność miała przyjemność uczestniczyć w uczcie. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej pod batutą Macieja Niesiołowskiego i soliści Anita Maszczyk – sopran oraz Michał Musioł – tenor zaprezentowali w pierwszym koncercie noworocznym wspaniałą paletę złotych przebojów operetki, czyli nastrojowe arie i duety. Dziś (5 stycznia) o 19.00 drugi koncert noworoczny.

Źródło: Filharmonia Pomorska

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor