Zawisza Bydgoszcz-Gryf Sicienko [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 2 wrz 2018 W czterech meczach ligowych Zawisza Bydgoszcz zdobył komplet 12 punktów. Niedzielny (2 września) mecz z Gryfem Sicienko toczył się pod dyktando bydgoszczan, ale gol padł tylko jeden.

Zawisza trenował na Zawiszy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 wrz 2018 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wybiegli dziś (1 września) na płytę główną stadionu przy ul. Gdańskiej 163. Mecz czwartej kolejki piątej ligi z Gryfem Sicienko rozegrają jednak jeszcze w Potulicach.

Trzecia wygrana. Zawisza z kompletem punktów

Redaktor | 25 sie 2018 Zawisza Bydgoszcz pokonał Sokół Radomin 2:1 w trzeciej kolejce V ligi. W tabeli bydgoszczanie są na razie na piątym miejscu, ale z kompletem punktów tak jak cała czołówka.

Wolny los Zawiszy w drugiej rundzie Pucharu Polski

Redaktor | 24 sie 2018 Szubinianka - Chemik, Victoria Koronowo - BKS Bydgoszcz, Orzeł Bydgoszcz -Polonia to najciekawsze pary drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Termin rozegrania meczów wyznaczono na 5 września 2018 r.

Pięć bramek Zawiszy. Pogrom!

Redaktor | 18 sie 2018 Zawisza zaaplikował pięć goli Naprzodowi w Jabłonowie Pomorskim. Bydgoszczanie mają komplet punktów po dwóch meczach w piątej lidze.

Zawisza Bydgoszcz w Pucharze Polski zagra przy Sielskiej

Redaktor | 17 sie 2018 Spotkanie SP Zawisza Bydgoszcz - Kolegium Sędziów K-PZPN odbędzie się w środę 22 sierpnia o godz.17.30, na stadionie przy ul. Sielskiej w Bydgoszczy - poinformowało stowarzyszenie na Twitterze. To pierwsza runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Gotowe do walki o ekstraligę [KKP Bydgoszcz]

Redaktor | 17 sie 2018 Piłkarki KKP Bydgoszcz meczem z rezerwami Medyka Konin rozpoczną w niedzielę (19 sierpnia) sezon w pierwszej lidze piłki nożnej. Spotkanie zaplanowano na godz. 18.00 na boisku przy ul. Słowiańskiej.

Pierwsze punkty Chemika w III lidze

Redaktor | 15 sie 2018 W meczu drugiej kolejki III ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz wygrali z Kotwicą Kołobrzeg 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.