Zawisza Bydgoszcz już prawie pewny awansu do A klasy

Wojciech Bielawa | 15 maj 2017 Po okazałym zwycięstwie 9:1 nad GLZS Sadki Zawisza Bydgoszcz ma już sześć punktów przewagi nad drugą w tabeli B-klasy Wisłą Fordon. Wiślacy w tej kolejce pauzowali, ale stracili trzy punktu zdobyte w meczu z AF Brzoza, ponieważ zagrał w nim zawodnik nieuprawniony.

Cenna wygrana Chemika Bydgoszcz [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 maj 2017 Chemik pokonał 3:1 zespół Vinety Wolin w meczu 28. kolejki III ligi. Dzięki sobotniemu (13.05) zwycięstwu bydgoszczanie oddalili się od strefy spadkowej.

SP Zawisza rozpoczyna nabór młodych piłkarzy

Wojciech Bielawa | 5 maj 2017 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza przystępuje do tworzenia drużyn w kategorii junior i junior młodszy. Zaprasza do gry w niebiesko-czarnych barwach piłkarzy z roczników 1999 – 2003.

Zawisza Bydgoszcz pokonał Zorzę Ślesin 7:1

Wojciech Bielawa | 23 kwi 2017 Po 14 kolejkach B-klasy SP Zawisza umocnił się na pozycji lidera. Bydgoszczanie pewnie pokonali w Potulicach Zorzę Ślesin 7:1. Druga w tabeli Wisła Fordon rozgromiła w Paterku miejscową Skrę 10:0.

Piłkarze wracają na ligowe boiska

Redaktor | 16 mar 2017 Przed drużyną Chemika niełatwe zadanie – walka o utrzymanie w lidze. Bydgoski zespół rozpoczął rundę wiosenną od porażki 2:3 w Przodkowie, a w czerwcu zakończy przed własną widownią rozgrywką z Wdą Świecie.

Remis Zawiszy w konfrontacji z IV ligowcem

Łukasz Religa | 19 lut 2017 Nielba Wągrowiec jest obecnie liderem IV ligi (wielkopolska – północ). Do zmagań przeciwko Zawiszy wytypowano mieszany skład juniorów i seniorów. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Seniorzy Zawiszy Bydgoszcz jadą na obóz

Redaktor | 17 lut 2017 Dzięki akcji „Cegiełka – Na Ratunek Zawiszy” seniorzy mogą jechać na zgrupowanie. Akcję licznie wsparli kibice i m.in. byli zawodnicy bydgoskiego klubu: Jacek Góralski, Maciej Dąbrowski, Adrian Błąd, Cezary Stefańczyk.