Zawisza jest już gotowy na V ligę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 sie 2018 Zespół Zawiszy Bydgoszcz zaprezentował się w amfiteatrze przy Operze Nova. Już w sobotę (11 sierpnia) bydgoska drużyna rozpoczyna rozgrywki V ligi meczem z Promieniem w Kowalewie Pomorskim. Początek o godz. 17.00.

Rzeka Zawiszy – prezentacja zespołu

Redaktor | 9 sie 2018 SP Zawisza Bydgoszcz zaprezentuje zespół, który będzie grał w V lidze piłki nożnej. Uroczystość odbędzie się w czwartek (9 sierpnia) o godz. 19.00 w amfiteatrze przy Operze Nova.

Jest porozumienie! Zawisza dogadał się z Zawiszą

bw | 2 sie 2018 To już pewne! Piłkarze Zawiszy będą grać w Bydgoszczy. – Przeszłość odcinamy grubą kreską, tworzymy nową historię bydgoskiej piłki i zapisujemy ją na czystej karcie - oświadczyli na wspólnej konferencji prasowej prezes Waldemar Keister (CWZS Zawisza) oraz prezes Krzysztof Bess (SP Zawisza).

Już dziś porozumienie w sprawie piłkarzy Zawiszy?

Redaktor | 2 sie 2018 Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy nie wyrzuci ze swoich struktur Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza Bydgoszcz” – zapowiada Polskie Radio PiK. I dodaje, że być może, w połowie sierpnia piłkarze rozegrają pierwszy mecz na obiektach klubu przy ul. Gdańskiej.

Zawisza tylko w Bydgoszczy

Jarosław Kopeć | 27 lip 2018 Spełniamy wszelkie warunki, aby być pełnoprawnych członkiem Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego i korzystać z obiektów m.in. przy ul. Gdańskiej – stwierdził zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza Bydgoszcz” na konferencji prasowej w czwartek (26 lipca).

Zawisza remisuje. Jest już terminarz

Redaktor | 21 lip 2018 Zawisza Bydgoszcz zremisował 1:1 z Włocłavią w drugim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek V ligi – podał na Facebooku profil Zawisza Bydgoszcz Live. Znamy też już terminarz rundy jesiennej.

Klub z Glinek zbroi się na III ligę

Redaktor | 17 lip 2018 W ostatnim czasie dużo zmian w drużynie Chemik Bydgoszcz. Do klubu dołączyło dwóch nowych zawodników, natomiast kolejnych dwóch nie zobaczymy w następnym sezonie.

Zawisza nie chce Zawiszy na Zawiszy

Redaktor | 5 lip 2018 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz zwróciło się do zarządcy obiektów przy ul. Gdańskiej 163 z wnioskiem o udostępnienie boiska do rozegrania meczów sparingowych przed rozgrywkami V ligi. C-WZS Zawisza stanowczo odmówił.