Gwiazda Bydgoszcz zacznie od B-klasy. Z nowym boiskiem

Redaktor | 11 cze 2018 W październiku na obiektach Gwiazdy Bydgoszcz przy ul. Nakielskiej ma być gotowe nowe, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Inwestycję, wartą blisko 3,5 miliona złotych, finansuje miasto.

Wielka feta Zawiszy Bydgoszcz. Piąta rocznica [WIDEO]

Redaktor | 9 cze 2018 Zawisza Bydgoszcz rozegra dziś (9 czerwca) w Potulicach ostatni mecz w A-klasie. Od nowego sezonu bydgoski zespół grać będzie w klasie okręgowej. Dziś też mija pięć lat od wielkiej fety na ulicach Bydgoszczy z okazji awansu do Ekstraklasy. Przeżyjmy to jeszcze raz.

Prezent na Dzień Dziecka. Trzy punkty Chemika

Redaktor | 31 maj 2018 W czwartkowym (31 maja) meczu IV ligi piłkarze Chemika pokonali Cuiavię Inowrocław 3:2 i uczynili kolejny krok w kierunku awansu do III ligi. Spotkanie połączone było z obchodami Dnia Dziecka.

Awans za trzy złote

Redaktor | 31 maj 2018 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz informuje, że klub Krajna wprowadził bilety na sobotni (2 czerwca) mecz w Sępólnie Krajeńskim.

W Izbicy zwycięski remis Chemika

Redaktor | 27 maj 2018 W niedzielnym (27 maja) meczu IV ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz zremisowali w Izbicy Kujawskiej 1:1. Podział punktów przybliżył ich do awansu.

Fala jeszcze goni Zawiszę

Redaktor | 27 maj 2018 W meczu czołowych drużyn A-klasy druga w tabeli Fala Świekatowo wygrała z trzecią Tucholanką 1:0. Zawisza otrzymał punkty walkowerem i tylko trzech punktów brakuje bydgoszczanom do awansu.

Bydgoszcz rozpoczęła piłkarski wyścig do Brazylii [RELACJA]

Redaktor | 27 maj 2018 W niedzielę (27 maja) odbył się w Bydgoszczy dziewiąty przystanek eliminacyjny, trzeciej edycji turnieju Neymar Jr’s Five. Na boisku znajdującym się przy ulicy Piwnika Ponurego stawiło się 19 drużyn. Zwyciężyła ekipa FORDOŃSKI TEAM, która w ostatnim meczu zmierzyła się z FC ZBIERANINA. Oba zespoły są już pewne gry 9 czerwca w krajowym finale, którego stawką będzie wyjazd...

Ale finał! Chemik - Elana Toruń

Redaktor | 23 maj 2018 Piłkarze Chemika Bydgoszcz awansowali do finału Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Piotra Gruszki pokonali w środę Legię Chełmża.

Chemik zagra o finał

Redaktor | 23 maj 2018 Chemik Bydgoszcz podejmie dziś (23 maja) Legię Chełmża w meczu półfinału Okręgowego Pucharu Polski.