Piłka Nożna 24 lis 2018 | Redaktor

Organizatorzy Amatorskiej Ligi Halowej „Wyżyny” zapraszają do udziału w rywalizacji o Puchar Camel Pizza.

Turniej ten na stałe wpisał się do kalendarza amatorskich rozgrywek w naszym mieście. Najbliższa impreza będzie jubileuszową, dziesiątą, edycją turnieju. Niezmienne pozostaje miejsce rozgrywania zawodów. Drużyny zagrają w hali ZS nr 7 przy ul. Waryńskiego 1.

Właśnie rozpoczął się nabór i od liczby chętnych ekip zależeć będzie formuła zawodów. Ze względu na jubileusz organizatorzy liczą na dwudniową rywalizację (5/6 stycznia 2019 r.) i taki jest właśnie plan „A”. Wersja skromniejsza zakłada zawody jednodniowe (6 stycznia).

Nabór do turnieju trwać będzie do 28 grudnia br. i najpóźniej tego dnia zostanie upubliczniona formuła zawodów i system gier.

Całkowite wpisowe wynosi 350 zł. Skład maksymalnie 10 osób.

Wszystkie rywalizujące ekipy mają zagwarantowane pamiątkowe puchary, napoje oraz „camelowy” poczęstunek. Na najlepszych czekać będą nagrody, w tym główna: 1500 zł w gotówce. Nie zabraknie także kuponów sponsorskich.

Organizatorzy szykują również dodatkowe atrakcje. Będą konkursy z nagrodami. O oprawę muzyczną finałów zadba DJ Promyk. Dzieciom czas zagospodaruje Sala Zabaw Złoty Smoczek. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności na stanowisku Unreal VR. O kolejnych niespodziankach organizatorzy informować będą na bieżąco.

Rywalizacja toczyć się będzie w oparciu o Regulamin ALH „Wyżyny” z drobnymi korektami dla potrzeb okolicznościowych zawodów.

Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatorów: Robert Borowicz ( tel. 501-549-149 ), Adam Engelbrecht ( tel. 793-666-967 ), a także na stronach ligowych ( http://alsp-turnieje.futbolowo.pl/ ; http://alsp.futbolowo.pl/ ).

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor