Piłka Nożna 13 lis 2018 | Redaktor
Szóstki grają w hali [WYNIKI]

Amatorska Liga Halowa Wyżyny rozpoczęła sezon. Sytuacja po pierwszych meczach.

Pierwsza kolejka pod dachem za nami... Co prawda z różnych przyczyn nie zaprezentował nam się jeszcze cały „ligowy arsenał”, ale pierwsze wnioski już się nasuwają...

W lidze pierwszej mocno sezon rozpoczął solecki Focus. Ekipa ta już od pierwszej minuty rozpoczęła dzieło destrukcji swojego rywala. Focus z dużą swobodą budował akcje ofensywne i był przy tym skuteczny. Gdy tablica wskazywała wysokie prowadzenie ekipy z Solca do głosu na kilka minut doszedł Atos. Podreperował nieco budżet bramkowy, ale końcówka potyczki ponownie należała do faworyta. W pojedynku debiutantów HM Gordon wykorzystała swój potencjał i dość pewnie pokonała konkurenta. Mar Dom Trans bez ławki rezerwowych zagrał ambitnie, ale to za mało na tym poziomie piłkarskim. Camel Pizza dość długo przełamywał opór rywala. Bank Pocztowy zagrał mądrze i umiejętnie zabezpieczał tyły. W drugiej odsłonie ekipa CP „dokręciła śrubę” i przypieczętowała swój sukces...

1 LIGA - GOLDEN GOAL:

ATOS - FOCUS SOLEC KUJAWSKI   4:12

( D.Szpott 2, F.Ochapski, S.Borodij, żk P.Snarski, D.Szpott ; asysty: G.Czajkowski, P.Snarski - K.Jarzęczka, W.Błaszczak, P.Elszyn i O.Maranowski po 2, W.Jendrzejewski, T.Kalota, S.Różański, J.Klepacz, żk W.Błaszczak ; asysty: S.Różański 3, P.Elszyn 2, T.Kalota, W.Jendrzejewski, O.Maranowski, J.Klepacz )

MAR DOM TRANS - HURTOWNIA MOTOR. GORDON   3:9

( Ł.Sprawka 2, P.Gaweł ; asysta: Ł.Sprawka - P.Macudziński 4, P.Oparczyk 2, M.Elwart, K.Gębala, D.Elwart ; asysty: A.Nowakowski, K.Gębala, K.Michalak, M.Elwart, Ł.Pieron )

CAMEL PIZZA - BANK POCZTOWY   8:2

( D.Jaszkowski 4, A.Rybytchyn 2, S.Grabarski, P.Sieg ; asysty: R.Borowicz i P.Sieg po 2, T.Chodkiewicz, S.Grabarski - K.Sygnecki 2 ; asysta: K.Schreiber )

MŁODZI WYJADACZE - DOZ.PL  (przełożony)

Tabelka:

 1. FOCUS SOLEC KUJAWSKI 1 3   12:4
 2. HURTOWNIA MOTOR. GORDON 1 3   9:3
 3. CAMEL PIZZA 1 3   8:2
 4. MAR DOM TRANS 1 0   3:9
 5. BANK POCZTOWY 1 0   2:8
 6. ATOS 1 0   4:12

DOZ.PL i MŁODZI WYJADACZE jeszcze nie grali


W lidze drugiej większość pojedynków była na przysłowiowym „styku”. Odstępstwem od tego jest rezultat potyczki w „branży metalowej”. Stalwit zagrał bardzo dobre zawody i bezwzględnie wypunktował konkurenta. Rafmont, który rozpoczął zawody bez ławki rezerwowej, długo oszczędzał siły, czym nieco „uśpił” rywala. Ostatecznie, po dotarciu posiłków, przyspieszył i zgarnął komplet punktów. Emocji nie brakowało w pojedynkach Mat-Budu z SP Fair Play oraz Martechu z Bajką. Ekipa z Toporzyska natrafiła na świetną dyspozycję bloku defensywnego przeciwnika. „Błękitni” z Salonu Piłkarskiego wykorzystali kilka kontrataków, co pozwoliło na kontrolowanie przebiegu zawodów. Bajka, która wydawała się faworytem potyczki, co prawda lekko przeważała, ale natrafiła na świetną dyspozycję Martechu. Mecz okraszony był sporą ilością akcji ofensywnych, a to w połączeniu z dobrym tempem pojedynku, podobało się publiczności.

W rywalizacji „starych znajomych” Kardik Bis dość pewnie pokonał ekipę Bims Plus. Niespełna miesiąc temu obie ekipy bezpośrednio rywalizowały na sztucznej trawie. Szybciej do gry na parkiecie przestawił się Kardik i zasłużenie zdobył komplet punktów. Doskonale sezon pod dachem zaczęli Niebiesko Czarni. W pokonanym polu nie kto inny, jak ekipa For Fun, czyli zespół grający z pomysłem i piłkarskim polotem. Tym razem minimalnie lepsi gracze NC i cenne punkty trafiają na konto tej drużyny. Podział punktów odnotowaliśmy w konfrontacji TW Lecha z PPHU Kontur. Zwrotów sytuacji w tym meczu było sporo. Każda z ekip mogła zgarnąć pełną pulę, ale chwilami brakowało precyzji, a momentami „chłodnej głowy”. Sporą „motywację w żagle” złapał zespół KP GG. Ekipa ta, po ciekawym pojedynku, pokonała doświadczone Bushido/Mogatex i być może jest to mocna zapowiedź tego, iż młodzież w tym sezonie ma w planach nieco „namieszać”...

2 LIGA - CAMEL PIZZA:

grupa A

RAFMONT - MIERNI KOPACZE   8:3 

(M.Wildhirt 3, M.Beliński i S.Bernocchi po 2, K.Klimek, żk J.Siekierka ; asysty: M.Beliński 3, M.Wildhirt 2, S.Bernocchi - K.Krauze 2, D.Jankowski ; asysty: N.Bonzel, D.Jankowski )

STALWIT - METALBARK  12:2

(E. Swinton , J.Lewandowski, P.Ziółkowski po 3, P.Zblewski 2, P.Grochowicz; asysty: E.Swinton 4,  P.Ziółkowski 2, J.Lewandowski, P.Grochowicz, żk P.Ziółkowski - J.Kosowski, K.Krawczyk; asysty: T.Siuda, D.Brzeziński, czk (2 x żk) A.Brzeziński )

MAT-BUD ROBOTNIK TOPORZYSKO - SALON PIŁKARSKI FAIR PLAY   4:8

(S.Buczkowski 3, W.Woźniak, żk P.Pponin ; asysty: S.Hoffmann, K.Olszewski, A.Hoffmann, P.Pponin - M.Deliński, B.Nowak i J.Andrykowski po 2, S.Błaszak, A.Popławski ; asysty: S.Błaszak 3, M.Deliński 2, B.Nowak, A.Popławski )

BAJKA - MARTECH   7:5

(J.Kowalski, A.Misiewicz i J.Zakulski po 2, K.Chisinski, żk A.Rakowski ; asysty: J.Zakulski 3, K.Chisinski - F.Pawlak 3, M.Szulc, Ł.Lutowski, żk F.Pawlak ; asysty: M.Szulc 2, F.Pawlak )

FC ZJEDNOCZENI - PRAWNICY OIRP BYDGOSZCZ  (przełożony)

Tabelka:

 1. STALWIT 1 3   12:2
 2. RAFMONT 1 3   8:3
 3. SALON PIŁKARSKI FAIR PLAY 1 3   8:4
 4. BAJKA 1 3   7:5
 5. MARTECH 1 0   5:3
 6. MAT-BUD ROBOTNIK TOPORZYSKO 1 0   4:8
 7. MIERNI KOPACZE 1 0   3:8
 8. METALBARK 1 0   2:12

FC ZJEDNOCZENI i PRAWNICY OIRP BYDGOSZCZ jeszcze nie grali

grupa B

BIMS PLUS - KARDIK BIS  2:7 

(M.Mikołajczyk, A.Grządziela; asysty: M.Ociepko, żk M.Iwiński, D.Kłysz - B.Bondyra 4, M.Tomczak 2, P.Gralak; asysty: P.Gralak, R.Mrozik, J.Kaczyński )

FOR FUN - NIEBIESKO CZARNI  5:6

(M.Krajewski 3, J.Kudzin 2; asysty: P.Ostraszewski, J.Niewadzisz, M.Krajewski, żk P.Żubka - M.Murawski 3, D.Bejtka 2, 1-samobójcza; asysty: D.Bejtka, T.Mikietyński, P.Pluciński )

PPHU KONTUR FC - TW LECH  8:8 

(A.Kowalski, ,,Cruyff” po 3, B.Szarek 2; asysty: ,,Cruyff” 2, G.Dudkowski, B.Szarek, M.Kilkowski, żk A.Kowalski, ,,Cruyff”, B.Szarek, 2xżk (czk) G.Dudkowski - D.Walczak, W.Klesiński po 2, D.Polkowski, W.Polkowski, J.Grabiński, P.Gonerski; asysty: W.Polkowski, J.Grabiński, P.Gonerski, żk D.Walczak )

BUSHIDO/MOGATEX.PL - KP GG  3:6 

(M.Malinowski 2, S.Ignaczak; asysty: T.Dąbrowski 2 - R.Krzeczkowski 2, M.Baj, M.Dąbrowski, K.Klaban, K.Kawka; asysty: K.Ziółkowski 2, R.Krzeczkowski, K.Kawka )

AEG - pauza

Tabelka:

 1. KARDIK BIS 1 3   7:2
 2. KP GG 1 3   6:3
 3. NIEBIESKO CZARNI 1 3   6:5
 4. PPHU KONTUR FC 1 1   8:8
 5. TW LECH 1   1   8:8
 6. FOR FUN 1 0   5:6
 7. BUSHIDO/MOGATEX.PL 1 0   3:6
 8. BIMS PLUS 1 0   2:7

 AEG jeszcze nie grali


Liga After 35 już inauguracja przyniosła małą niespodziankę. Ekipa Engel Team zagrała ze sporym animuszem i wznosząc się na wyżyny umiejętności, w pokonanym polu pozostawiła „oldbojowego tuza”. Computex, który broni mistrzowskiej korony, chwilami był bezradny i nie potrafił przekuć przewagi w posiadaniu piłki na korzystny wynik tablicowy. Philips bezwzględnie wypunktował rywala. PPHU Monter w tym pojedynku nie miał atutów by przeciwstawić się mocniejszemu personalnie konkurentowi. Potyczka Camel Old z SIMI pokazała, iż w do LA35 dołączyła „nowa” siła. Mocna fizycznie i poukładana taktycznie ekipa z Solca Kujawskiego bardzo umiejętnie zniwelowała atuty rywala. Mecz był na tyle wyrównany, iż każdy mógł zdobyć komplet punktów. Skończyło się ich podziałem, co trzeba uznać za wynik sprawiedliwy.

LIGA AFTER 35

COMPUTEX - ENGEL TEAM  5:6

(P.Jaroć 3, M.Kopicki 2 ; asysty: A.Gerc, P.Jaroć, A.Waszkiewicz - R.Sadowski 3, M.Sochacki, M.Matuszak, samobójcza, żk J. Walerych ; asysty: M.Sochacki 3, R.sadowski )

PHILIPS - PPHU MONTER 1992   20:1

(M.Szybowski 6, M.Wojnarski i R.Werbski po 4, A.Damski 2, J.Maciejewski, T.Chodkiewicz, P.Czajka, M.Kwiatkowski ; asysty: K.Gapiński i P.Czajka po 3, J.Maciejewski i R.Werbski po 2, M.Wojnarski, T.Chodkiewicz - T.Krusik ; asysta: R.Zbylut )

SIMI SOLEC KUJAWSKI - CAMEL OLD   6:6

(P.Markiewicz i S.Zawiszewski po 2, A.Pyda, K.Nalazek, żk P.Bonalski, M.Łącki, K.Nalazek ; asysty: A.Serdyński 2, A.Pyda, A.Kacperski, M.Łącki - D.Jaszkowski 4, P.Sieg 2, żk M.Maćkiewicz ; asysty: A.Paśnicki, P.Sieg, D.Mazur )

Tabelka:

 1. PHILIPS 1 3   20:1
 2. ENGEL TEAM 1 3   6:5
 3. SIMI SOLEC KUJAWSKI 1 1   6:6

CAMEL OLD                 1   1   6:6

 1. COMPUTEX 1 0   5:6
 2. PPHU MONTER 1992 1 0   1:20
Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor