Remis Zawiszy w Przodkowie pozostawia niedosyt

Redaktor | 29 sie 10:52 Sobotni (28 sierpnia) mecz piątej kolejki III ligi Zawisza Bydgoszcz-GKS Przodkowo zakończył się wynikiem 1:1. Niebiesko-czarni schodzili z boiska zawiedzeni, bo byli zespołem zdecydowanie lepszym od gospodarzy.

Zawisza wciąż bez bramki w III lidze

Redaktor | 15 sie 13:13 Drugi mecz w III lidze i znowu zero punktów, i zero bramek. Zawisza Bydgoszcz przegrał w sobotę (14 sierpnia) w Kleczewie z Sokołem 0:2.

Koniec spekulacji. Leo Messi wylądował w Paryżu

kd | 10 sie 16:44 Informacja o niepodpisaniu nowego kontraktu z FC Barceloną przez Leo Messiego uznawanego za jednego z najlepszych piłkarzy świata uderzyła jak grom. Przez kilkanaście następnych dni nie było wiadomo gdzie teraz zagra piłkarz. Dziś wylądował w Paryżu.

4F partnerem technicznym Zawiszy Bydgoszcz!

Redaktor | 6 sie 12:36 Zawisza Bydgoszcz to już drugi klub piłkarski, który nawiązał współpracę z marką 4F. Rozpocznie się ona już od sezonu 2021/2022 i potrwa co najmniej przez dwa kolejne sezony rozgrywkowe.

Liga ALSP podsumowuje rundę wiosenną

kd | 19 lip 08:20 Za nami niemal wszystkie rozstrzygnięcia rundy wiosennej. Kto wspiął się na szczyt tabeli, kto nie może złapać meczowe rytmu? Zapraszamy do podsumowania rundy.