Udany weekend Zawiszy - wygrana w Jarocinie i awans juniorów do CLJ

Redaktor | 21 lis 2021 Kibice Zawiszy Bydgoszcz mogą się cieszyć. Seniorzy wygrali w sobotę (20 listopada) na wyjeździe z Jarotą Jarocin w meczu 18. kolejki III ligi (gr. 2), a dzień później Młodzi Rycerze pokonali 4:3 Gedanię Gdańsk i zagrają w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U17.

Zawisza przegrał na pożegnanie jesieni

Redaktor | 13 lis 2021 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz ulegli przed własną publicznością Unii Janikowo 1:2. To był ostatni mecz rundy jesiennej. Już za tydzień rozpoczyna się kampania rewanżowa.

Piłkarze Chemika na testach w Norymberdze

Redaktor | 9 lis 2021 Dwaj piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz – Oskar Klon i Jakub Czesiński – otrzymali zaproszenie na testy od 1. FC Nürnberg. Młodzi zawodnicy wyjadą do Niemiec w przyszłym tygodniu.

Kolejna edycja Camel Pizza Cup za nami!

kd | 9 lis 2021 Udało się zainaugurować kolejny sezon pod dachem. Z kilkumiesięcznym opóźnieniem, z wiadomych przyczyn, odbyła się dwunasta edycja rywalizacji o Puchar Camel Pizza.

Zawisza przegrał w Gdyni

Redaktor | 7 lis 2021 Koszmarne błędy w grze obronnej spowodowały, że niebiesko-czarni polegli z Bałtykiem 1:3 w meczu 16. kolejki III ligi (gr. 2).

Zawisza Bydgoszcz poległ z czerwoną latarnią

Redaktor | 30 paź 2021 Niebiesko-czarni przegrali w sobotę (30 października) z ostatnią w tabeli Kluczevią Stargard. Na stadionie przy Gdańskiej 163 padła tylko jedna bramka. Goście zdobyli ją z rzutu wolnego w 44. minucie.