Wiktor Osiński pierwszym trenerem Chemika

Redaktor | 8 cze 2021 Dwuletnim kontraktem z Chemikiem Bydgoszcz związał się trener Wiktor Osiński, który od nowego sezonu przejmie na stałe obowiązki trenera pierwszego zespołu. Pracę z drużyną Osiński zaczął już w kwietniu, obejmując zespół wraz z trenerami Szymonem Maziarzem i Bartoszem Kubiakiem.

Wakacyjny turniej piłkarski dla old boyów

kd | 29 maj 2021 Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich „Wyżyny-Golden Goal” zaprasza do udziału w ogólnopolskiej rywalizacji "Toscania Cup Old". Będzie to inicjatywa dla kategorii wiekowej 35+. Gracze "old" traktowani są nieco po macoszemu, dlatego organizatorzy postanowili to zmienić.

Zawisza zrobił kolejny krok do awansu

Redaktor | 15 maj 2021 Zawisza Bydgoszcz pokonał na wyjeździe Pogoń Mogilno 2:0 i umocnił się na pozycji lidera tabeli IV ligi. Do końca rozgrywek pozostało bydgoszczanom jeszcze sześć spotkań.

Rycerze drugiej połowy

Redaktor | 8 maj 2021 Zawisza Bydgoszcz pokonał w sobotę (8 maja) Kujawiankę Izbica Kujawska 3:0. Wszystkie gole na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 padły w drugiej połowie meczu.

Andrzej Bogucki: Wspomnienie o Kazimierzu Górskim i o sokołach

Redaktor | 3 mar 2021 Wczoraj 2 marca 2021 r. obchodziliśmy 100-lecie urodzin legendarnego Kazimierza Górskiego (1921-2006), który przeszedł do historii jako trener tysiąclecia. Z tej okazji dr Andrzej Bogucki przedstawia swoje wspomnienie związane z tym wybitnym trenerem.