Zawisza Bydgoszcz zaprasza juniorów na otwarte treningi

Redaktor | 20 cze 2019 Jesteś ambitny, stawiasz sobie wysokie cele, wierzysz w swoje umiejętności, chciałbyś trenować i grać z najlepszymi? Pamiętaj, możesz trenować i grać w piłkę wszędzie, a możesz w Zawiszy Bydgoszcz – tak klub zaprasza młodych piłkarzy do wstąpienia w swoje szeregi.

Piłkarze Chemika zdobyli puchar

Redaktor | 19 cze 2019 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali w Gniewkowie 2:0, a decydująca bramka padła w 94. minucie spotkania.

Piłkarki Tęczy uhonorowane w ratuszu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 cze 2019 Drużyny UKS Tęcza Bydgoszcz zajęły świetnie zagrały w ogólnopolskim turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” na początku maja. W poniedziałek (17.06) z piłkarkami i ich trenerami spotkała się zastępca prezydenta Iwona Waszkiewicz.

Zawisza Bydgoszcz rośnie w siłę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 cze 2019 Sponsorzy, trenerzy, sztab szkoleniowy, działacze i sympatycy Zawiszy Bydgoszcz otrzymali wyróżnienia i podziękowania na podsumowaniu sezonu w czasie ostatniego przed wakacjami spotkania w ramach projektu Zawisza Business Club.

Finał pucharu Chemik zagra przy świetle o godzinie 19:49

Redaktor | 10 cze 2019 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają w środę (12 czerwca) w finale Okręgowego Pucharu Polski. Mecz będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na stawkę spotkania, ale także z powodu godziny rozpoczęcia - 19:49.