Do awansu jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej…

Redaktor | 18 cze 2021 Do awansu jeden krok, trzeba go zrobić jak najprędzej – tymi słowami na melodię słynnego szlagieru Andrzeja Dąbrowskiego kibice żegnali piłkarzy Zawiszy po zwycięstwie z Liderem Włocławek. W sobotę (19 czerwca) niebiesko-czarni mogą w meczu z Pogonią Mogilno przypieczętować ligowy sukces i zameldować się w III lidze w nowym sezonie.

Zawisza coraz bliżej awansu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 cze 2021 Zawisza Bydgoszcz pokonał w środę (16 czerwca) na własnym boisku Lidera Włocławek 5:1 w zaległym meczu 29. kolejki IV ligi. Przed ostatnią kolejką prowadzi w tabeli z przewagą dwóch punktów nad Włocłavią.

Wiktor Osiński pierwszym trenerem Chemika

Redaktor | 8 cze 2021 Dwuletnim kontraktem z Chemikiem Bydgoszcz związał się trener Wiktor Osiński, który od nowego sezonu przejmie na stałe obowiązki trenera pierwszego zespołu. Pracę z drużyną Osiński zaczął już w kwietniu, obejmując zespół wraz z trenerami Szymonem Maziarzem i Bartoszem Kubiakiem.

Wakacyjny turniej piłkarski dla old boyów

kd | 29 maj 2021 Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich „Wyżyny-Golden Goal” zaprasza do udziału w ogólnopolskiej rywalizacji "Toscania Cup Old". Będzie to inicjatywa dla kategorii wiekowej 35+. Gracze "old" traktowani są nieco po macoszemu, dlatego organizatorzy postanowili to zmienić.

Zawisza zrobił kolejny krok do awansu

Redaktor | 15 maj 2021 Zawisza Bydgoszcz pokonał na wyjeździe Pogoń Mogilno 2:0 i umocnił się na pozycji lidera tabeli IV ligi. Do końca rozgrywek pozostało bydgoszczanom jeszcze sześć spotkań.

Rycerze drugiej połowy

Redaktor | 8 maj 2021 Zawisza Bydgoszcz pokonał w sobotę (8 maja) Kujawiankę Izbica Kujawska 3:0. Wszystkie gole na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 padły w drugiej połowie meczu.