Piłka Nożna 19 kwi 09:31 | kd
Paulo Sousa nie dostanie nawet na frytki.  PZPN otrzyma od FIFA 10,5 miliona dolarów

Pieniądze z FIFA jeszcze nie wpłynęły do Polski, ale już niedługo otrzymamy 10,5 miliona dolarów, które PZPN wypłaci piłkarzom i sztabowi reprezentacji za sukcesy związane z Mistrzostwami Świata w Katarze – poinformował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza.

Zawisza przegrał z liderem

Piłka Nożna 23 paź 17:43

Zawisza poległ z Polonią

Piłka Nożna 8 paź 18:13

Prezes PZPN Cezary Kulesza poinformował, że PZPN otrzyma od FIFA 10,5 mln. dolarów za awans na Mistrzostwa Świata w Katarze.

W skład tej kwoty wchodzi 1,5 miliona dolarów premii dla piłkarzy i sztabu rerezentacji. Nie wiadomo kto otrzyma jaką kwotę. To jak zapowiedział Kulesza zostanie rozstrzygnięte rzez radę drużyny z Robertem Lewandowskim na czele.

Premię otrzyma również trener reprezentacji. W związku z tym w trakcie wywiadu udzielonego "Rzeczpospolitej" stanął temat premii dla Paulo Sousy.

Sousa nie dostanie nawet na frytki. Kiedy postanowił opuścić reprezentację Polski i wyjechać do Brazylii zaczęły się trudne negocjacje dotyczące warunków rozwiązania umowy

- powiedział Kulesza dla "Rzeczpospolitej".

Nie wyobrażałem sobie, żebyśmy w tej sytuacji jeszcze dopłacali do tego, że zostawił nas z dużym kłopotem. Nie mamy już z nim nic wspólnego, ani w sprawach prawnych, ani finansowych

- dodał.

Inf. rp.pl

kd Autor