Zawisza zagra sparing z Chełminianką Chełmno

Redaktor | 2 sie 2019 Kolejny mecz sparingowy Zawisza Bydgoszcz rozegra w sobotę (3 sierpnia) o godz. 12:30 na stadionie przy ul. Sielskiej w Bydgoszczy. Przeciwnikiem niebiesko-czarnych będzie Chełminianką Chełmno.

Piłkarki wystąpią w elicie pod szyldem REM MARCO [WIDEO]

Redaktor | 2 sie 2019 Kobiecy Klub Piłkarski pozyskał tytularnego sponsora. Została nim sieć cukierni REM MARCO. Pod nową nazwą piłkarki rozpoczną w niedzielę (4 sierpnia) meczem z AZS Wrocław bój w Ekstralidze Kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7.

Adam Kuryło nie żyje

Redaktor | 28 lip 2019 Zmarł Adam Kuryło, zawodnik Zawiszy Bydgoszcz w latach 1974-81 - poinformował klub.

Zawisza – Lech na początek piłkarskiej ligi

Redaktor | 25 lip 2019 Na inaugurację rozgrywek IV ligi miały być debry Chemik-Zawisza, ale zostały przełożone. Te dwa bydgoskie kluby rozpoczną zatem sezon od drugiej kolejki, którą zaplanowano na czwartek (15 sierpnia). Swój pierwszy mecz w IV lidze Zawisza zagra zatem z Lechem… Rypin, a Chemik z Pomorzaninem Toruń.

Zawisza zagra z Unią przy Gdańskiej

Redaktor | 24 lip 2019 W kolejnym sparingu Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Unią Solec Kujawski. Mecz odbędzie się w środę (24 lipca) o godz. 18:45 na boisku treningowym Kompleksu Sportowego Zawisza.