Piłka Nożna 6 sie 2021 | Redaktor
4F partnerem technicznym Zawiszy Bydgoszcz!

mat. 4F

Zawisza Bydgoszcz to już drugi klub piłkarski, który nawiązał współpracę z marką 4F. Rozpocznie się ona już od sezonu 2021/2022 i potrwa co najmniej przez dwa kolejne sezony rozgrywkowe.

(…) 4F nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną współpracę w świecie piłki nożnej, w ramach której zostanie partnerem technicznym Zawiszy Bydgoszcz. – Zawisza Bydgoszcz ma wyjątkową, wieloletnią historię. To klub, który napotkał wiele przeciwności na swojej drodze, ale ostatecznie nigdy się nie poddał. Cieszymy się z tej współpracy, bo jako 4F wierzymy właśnie w takie podejście, jakie w swojej historii pokazał Zawisza. Niepoddawanie się, pokonywanie przeszkód i dążenie do celu. To nasze DNA – mówi Justyna Pilniakowska, Dyrektor Marketingu Sportowego 4F.

Współpraca rozpocznie się już od sezonu 2021/2022 i potrwa co najmniej przez dwa kolejne sezony rozgrywkowe. Marka 4F, w ścisłej współpracy z Klubem, stworzyła projekty dedykowanych strojów dla piłkarzy Zawiszy. Na domowej koszulce meczowej znalazł się m.in. element graficzny nawiązujący do topografii Bydgoszczy. Stworzone dla klubu projekty nie zostaną nigdy powielone, a ich produkcja odbywa się w 100 proc. w Polsce. Co roku przygotowywane będą nowe zestawy, uwzględniające kolorystykę oraz ważne dla Zawiszy symbole i elementy.

– Posiadanie takiego Partnera Technicznego jak 4F to dla Zawiszy ogromny krok do przodu. Niewiele klubów w Polsce, nawet z tych najwyższych lig, posiada możliwość stworzenia w pełni dedykowanych strojów dla swoich zawodników. Ważnym aspektem jest dla nas także to, że 4F to polska marka. Ta współpraca to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć – mówi Krzysztof Bess, Prezes Zawiszy Bydgoszcz.

informacja prasowa 4F, skróty, zmiany - redakcja


4F w tym roku nawiązała współpracę z piłkarską Koroną Kielce, siatkarską ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, koszykarską Energa Basket Ligą. Ambasadorem marki został Robert Lewandowski.

Rozgrywki ligowe Zawisza rozpocznie na stadionie przy ul. Gdańskiej 163: w sobotę (7 sierpnia) o godz. 19.46 zmierzy się z Jarotą Jarocin.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor