Wyniki 2 kolejki ALH Wyżyny

Redaktor | 28 lis 2020 W najwyższej klasie rozgrywkowej kolejne punkty trafiły na konta faworytów... Na uwagę zasługuje pewna wygrana Metalbarku, który pokonał coraz mocniejszą personalnie Victorię.

Kontuzja Lewandowskiego. Najnowsze informacje z kadry

Jarosław Aleksander | 13 paź 2020 Robert Lewandowski doznał kontuzji w niedzielnym meczu Ligi Narodów z Włochami w Gdańsku. Sportowiec przeszedł już badania. Nie doszło do uszkodzenia stawu skokowego. Jeszcze nie wiadomo czy wystąpi w meczu z Bośnią.

Zacięta walka o koronę ALSP

Redaktor | 18 wrz 2020 W najwyższej klasie rozgrywkowej, w grupie walczącej o tegoroczną koronę, swoją moc pokazał Martech. Zespół ten niemal zdemolował doświadczonego konkurenta. Charaktery do niedawna były w gronie kandydatów do podium, ale po rezultacie osiągniętym w minionym pojedynku, ten cel znacznie się oddalił...

Wspomnienie o Andrzeju Brończyku

ak | 8 sie 2020 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz, zorganizowało w piątek (7 sierpnia) spotkanie "WSPOMNIENIE O ANDRZEJU BROŃCZYKU". Legenda naszego klubu zasługuje na szczególne upamiętnienie, stąd w ramach Roku Andrzeja Brończyka to szczególne wydarzenie - informuje Stowarzyszenie.