Piłka Nożna 8 lut 11:30 | ak
Półfinały coraz bliżej. Piłkarze w ALSP Wyżyny nabierają tempa

fot. nadesłane

Tradycyjnie na boisku nie zabrakło emocji i wielu bramek. Coraz bliżej do poznania obsady półfinałów sezonu halowego...

W grupie "A" walkę o medale zapewnił sobie Camel Pizza, który po ciekawym i szybkim meczu pokonał (11:4) nieobliczalne teleinspiro.pl. . Za plecami lidera aktualnie usadowił się HydroFlow.pl, który na zwycięstwo (10:5) z FCZB, musiał dość mocno popracować. Posypał się PPHU Dach, który ze względu na zbyt małą kadrę, nie rozpoczął pojedynku z Achtungiem (0:5 w.o.). Otwarty i dość bogaty w bramki pojedynek, stoczyli gracze Immobile i Gminy BB. Na parkiecie lepsi (13:7) wyżej usadowieni w tabelce. Pierwsza zdobycz trafiła na konto Siły OSG. Ekipa z Osowej Góry sprawiedliwie (5:5) podzieliła się punktami z Bajką, co pozwala realnie myśleć o szansie ucieczki z ujemnego stanu konta.

W grupie "B" w zaległym meczu Martech ograł (11:0) Gang Słodziaków i mocno zbliżył się do strefy medalowej. Pewny gry o podium jest DOZ.pl, który o pełną pulę musiał mocno zawalczyć z HM Gordon (7:3). "Hurtownicy" otarli się o podium, ale nie byli w stanie zatrzymać aktualnie najskuteczniejszej drużyny w lidze.  Sporo entuzjazmu biło z parkietu podczas konfrontacji Wakandy FC z Tridentem. Goście z Afryki zaskoczyli skutecznością i odnieśli zasłużone zwycięstwo (14:6). Problemów z konkurentem nie miał AEG (11:2). Orzeł Przyłęki zagrał ambitnie, ale to było zbyt mało na wyżej notowanego przeciwnika. W starciu ekip o dość podobnym potencjale lepsi Sędziowie Bydgoszcz. Porażka (7:13) może skazać Prawników na grę w przyszłości na "zapleczu" najwyższej klasy rozgrywkowej. Dość skromne personalnie KP GG zagrało bardzo szczelnie na tyłach i w pokonanym polu (4:0) pozostawiło bezpośredniego sąsiada z tabelki. Gang Słodziaków, w dwóch meczach w ten weekend, bez zdobytego gola... Martech gładko wypunktował (15:0) AP Reissa, ale na chwilę obecną, obie drużyny mają zdecydowanie inne cele.

W Lidze After 35 w konfrontacji "na szczycie", Camel Old/ZaaZuu.pl okazał się nieco lepszy (4:1) od Gotchy. Mecz toczony był w dobrym tempie, a stawka meczu obu ekipom "nieco przeszkodziła" w skuteczności. Nie zmienia to jednak faktu, iż aktualny lider "złoto" ma na wyciągnięcie ręki. Philips, mimo dużych kłopotów, ostatecznie okazał się lepszy (13:7) od Oldboys FC. To był bardzo trudny mecz dla "Niebieskich", gdyż konkurent długo trzymał wynik blisko remisu. 1 Brygada wypunktowała (13:1) Szkołę Jazdy Engel, ale w tym meczu "Logistykom" wychodziło praktycznie wszystko. Zespół ten złapał pod koniec sezonu bardzo solidną dyspozycję. Bogaty w punkty weekend odnotowała Bajka Old. Najpierw, w zaległym pojedynku, cenny remis (5:5) z Oldboys FC, a na koniec niedzieli, mała niespodzianka w postaci zwycięstwa (6:3) z AKP 1996 Skrzetusko. Te 48 godzin pokazało, iż w teamie z Fordonu drzemią spore piłkarskie możliwości.

ak Autor