Piłka Nożna 22 lip 09:14 | ak
Piłkarskie wakacje ze Sportisem

Od lipca kobiecy klub piłkarski Sportis Bydgoszcz zaprasza na serię otwartych i bezpłatnych treningów piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców.

Jak zapewniają organizatorzy zajęcia będą się odbywały pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która na co dzień prowadzi ekstraligową drużynę piłkarską Sportis KKP.  Aktywnie w ćwiczeniach będą brały udział również zawodniczki bydgoskiego klubu oraz „gość specjalny - niespodzianka” - zawodowy piłkarz i były reprezentant Polski.

Treningi będą się odbywały od 25 lipca do 5 sierpnia na płycie boiska Stadionu Miejskiego Bydgoskiego Centrum Sportu im. Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy (ul. Słowiańska 7). Dzieci w wieku od 7 do 15 lat mogą przyjść na boisko klubu i szlifować swoje piłkarskie umiejętności od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 13:00.  

Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci niezależnie od płci, przynależności klubowej czy umiejętności. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest dowóz dziecka na miejsce zajęć oraz jednorazowe wypełnienie ankiety przekazanej przez organizatora. Na trening należy wyposażyć dziecko w wygodny strój sportowy. Organizator zapewnia napoje oraz drugie śniadanie. 

W ramach akcji piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz przygotują niespodzianki dla wszystkich  uczestników.

 

Na podst. mat. pras. Sportis KKP Bydgoszcz

ak Autor