Zawisza wciąż bez bramki w III lidze

Redaktor | 15 sie 13:13 Drugi mecz w III lidze i znowu zero punktów, i zero bramek. Zawisza Bydgoszcz przegrał w sobotę (14 sierpnia) w Kleczewie z Sokołem 0:2.

Koniec spekulacji. Leo Messi wylądował w Paryżu

kd | 10 sie 16:44 Informacja o niepodpisaniu nowego kontraktu z FC Barceloną przez Leo Messiego uznawanego za jednego z najlepszych piłkarzy świata uderzyła jak grom. Przez kilkanaście następnych dni nie było wiadomo gdzie teraz zagra piłkarz. Dziś wylądował w Paryżu.

4F partnerem technicznym Zawiszy Bydgoszcz!

Redaktor | 6 sie 12:36 Zawisza Bydgoszcz to już drugi klub piłkarski, który nawiązał współpracę z marką 4F. Rozpocznie się ona już od sezonu 2021/2022 i potrwa co najmniej przez dwa kolejne sezony rozgrywkowe.

Liga ALSP podsumowuje rundę wiosenną

kd | 19 lip 08:20 Za nami niemal wszystkie rozstrzygnięcia rundy wiosennej. Kto wspiął się na szczyt tabeli, kto nie może złapać meczowe rytmu? Zapraszamy do podsumowania rundy.

Dwunastym zawodnikiem Zawiszy są kibice [ROZMOWA]

Redaktor | 27 cze 09:52 – W ciągu pięciu lat zrobiliśmy cztery awanse, a klub stoi na silnych fundamentach. Przetrwaliśmy dzięki oddanym kibicom oraz wsparciu zaprzyjaźnionych firm – mówi Marcin Łukaszewski, dyrektor sportowy Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza”.

Sportis KKP Bydgoszcz podsumowuje sezon

Redaktor | 22 cze 14:44 Kilkanaście dni temu piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zakończyły sezon 2020/21. Klub, zdobywając 15 punktów, uplasował się na 10. miejscu w Ekstralidze Kobiet. W Pucharze Polski Kobiet awansował do 1/4 finału.

Zwycięski remis Zawiszy Bydgoszcz

Redaktor | 19 cze 21:07 Zawisza zremisował 2:2 z Pogonią Mogilno w ostatnim meczu rozgrywek IV ligi piłki nożnej. A że Włocłavia przegrała u siebie z Kujawianką Izbica Kujawska 0:2, to niebiesko-czarni awansowali do III ligi.