Zawisza Bydgoszcz jedzie do Szczecina. Bukmacherzy wskazują faworyta

Redaktor | 9 wrz 2022 Spory ścisk jest w czołówce tabeli 3. ligi grupy 2, gdzie rywalizuje Zawisza Bydgoszcz. Piłkarze Zawiszy są obecnie wiceliderem po sześciu rozegranych kolejkach, z dorobkiem 15 punktów. W najbliższej serii spotkań zagrają z ligowym sąsiadem, Pogonią II Szczecin.

Zawisza liderem III ligi [RELACJA]

Redaktor | 26 sie 2022 Po efektownym zwycięstwie 5:1 nad Bałtykiem w Gdyni ekipa Zawiszy Bydgoszcz przynajmniej na 24 godziny zasiadła w fotelu lidera III ligi (gr. 2).

Wspaniała niedziela piłkarskiego Zawiszy

Redaktor | 21 sie 2022 Z bagażem czterech goli odprawili piłkarze Zawiszy Bydgoszcz beniaminka Unię Swarzędz w meczu czwartej kolejki III ligi (gr. 2). W niedzielę (21 sierpnia) wygrali też młodzi rycerze w Centralnej Lidze Juniorów U-17 i rezerwy niebiesko-czarnych w A-klasie.

Na Zawiszę w niedzielę [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 19 sie 2022 Niebiesko-czarni w czwartej kolejce III ligi (gr. 2) podejmą na własnym stadionie beniaminka Unię Swarzędz. Uwaga! Mecz odbędzie się w niedzielę (21 sierpnia), a nie, jak planowano wcześniej, w sobotę. Początek o godz. 19.00.

Zawisza przegrał mecz do wygrania [RELACJA]

Redaktor | 13 sie 2022 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przegrali na własnym boisku z Jarotą Jarocin 1:2 w drugiej kolejce III ligi (gr. 2). Wynik jednak nie odzwierciedla przewagi i liczby stworzonych przez gospodarzy sytuacji bramkowych. Zawiodła skuteczność.

Zawisza głodny sukcesu [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 12 sie 2022 W drugiej kolejce III ligi (gr. 2) piłkarze Zawiszy zmierzą się w sobotę (13 sierpnia) na własnym boisku z Jarotą Jarocin. Początek spotkania na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 zaplanowano na godz. 17.00.

Wyjątkowa sesja bydgoskich piłkarek

ak | 4 sie 2022 W związku z pozyskaniem nowego sponsora technicznego, firmy NO10.pl - oficjalnego dystrybutor marki Adidas w Polsce, piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz miały sesję fotograficzną, w której pozowały między innymi w nowych strojach.

Piłkarskie wakacje ze Sportisem

ak | 22 lip 2022 Od lipca kobiecy klub piłkarski Sportis Bydgoszcz zaprasza na serię otwartych i bezpłatnych treningów piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców.

Zawisza Bydgoszcz wywalczył puchar

Redaktor | 16 cze 2022 Jestem dumny z tej drużyny – powiedział trener Piotr Kołc po finałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski, w którym Zawisza Bydgoszcz pokonał w Janikowie miejscową Unię 4:2.

Efektowne pożegnanie z ligą na stadionie Zawiszy

Redaktor | 11 cze 2022 Niebiesko-czarni pokonali w sobotę (11 czerwca) na własnym boisku Bałtyk Gdynia 4:1 i na kolejkę przed końcem pewne jest, że zajmą ósme miejsce w tabeli III ligi (gr. 2) sezonu 2021/22.