Kontuzja Lewandowskiego. Najnowsze informacje z kadry

Jarosław Aleksander | 13 paź 00:08 Robert Lewandowski doznał kontuzji w niedzielnym meczu Ligi Narodów z Włochami w Gdańsku. Sportowiec przeszedł już badania. Nie doszło do uszkodzenia stawu skokowego. Jeszcze nie wiadomo czy wystąpi w meczu z Bośnią.

Zacięta walka o koronę ALSP

Redaktor | 18 wrz 10:26 W najwyższej klasie rozgrywkowej, w grupie walczącej o tegoroczną koronę, swoją moc pokazał Martech. Zespół ten niemal zdemolował doświadczonego konkurenta. Charaktery do niedawna były w gronie kandydatów do podium, ale po rezultacie osiągniętym w minionym pojedynku, ten cel znacznie się oddalił...

Wspomnienie o Andrzeju Brończyku

ak | 8 sie 15:04 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz, zorganizowało w piątek (7 sierpnia) spotkanie "WSPOMNIENIE O ANDRZEJU BROŃCZYKU". Legenda naszego klubu zasługuje na szczególne upamiętnienie, stąd w ramach Roku Andrzeja Brończyka to szczególne wydarzenie - informuje Stowarzyszenie.

18 lipca mecz Zawisza-Sparta z kibicami na trybunach

Redaktor | 16 lip 08:14 Już w sobotę Zawisza Bydgoszcz spotka się ze Spartą Brodnica w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Będzie to jeden z pierwszych meczów z udziałem kibiców w regionie.

3 kolejka ALSP za nami

Redaktor | 5 lip 18:57 W minionej kolejce prowadząca trójka w pierwszej lidze zgodnie zainkasowała komplet punktów...