Piłka Nożna 19 wrz 2019 | Redaktor

W środę (25 września) odbędzie się mecz I rundy Totolotek Pucharu Polski między Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Wisłą Płock.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 1750 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu Chemik prosi o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.

Bilet normalny będzie można kupić w cenie 10 zł, ulgowy – w cenie 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Dzieci do lat 6 uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Osoby niepełnosprawne także uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu legitymacji podczas wejścia na stadion w dniu meczu.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 19 września. Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7.00-21.00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie sobotniego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Legią Chełmża. Chemik ostrzega jednak, że wejściówki mogą zostać wyprzedane przed dniem meczu.

W dniu spotkania otwarcie bramy wejściowej od strony ul. Glinki nastąpi o godz. 15:30. Organizatorzy proszą o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 15.00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione. Sprzedaż biletów po godz. 15.00 będzie prowadzona przy wejściu na stadion od ul. Glinki.

Źródło: BKS Chemik Bydgoszcz

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor