Piłka Nożna 2 maj 2018 | Redaktor
Dobra passa Chemika. Orlęta pokonane

We wtorkowym (1 maja) meczu IV ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz wygrali z Orlętami Aleksandrów Kujawski 4:1. Był to ich czwarty z rzędu mecz bez porażki.

Spotkanie zdecydowanie lepiej zaczęli gospodarze. W 5. minucie  przeprowadzili akcję, która skutecznym strzałem zakończył Lucjan Jaroszewski. Prowadzenie Orląt utrzymało się niemal dokładnie przez godzinę gry, choć chemicy mieli przewagę. W 64. minucie wyrównał Paweł Olszewski i wynik 1:1 widniał na tablicy przez kwadrans. Końcówka zdecydowanie należała do bydgoszczan. Najpierw do siatki trafił Robert Frasz, następnie Dawid Janicki, a na koniec jeszcze Wiktor Osiński, ustalając wynik na 4:1.

Dzięki zwycięstwu chemicy odskoczyli na dwa punkty Kujawiance Izbica Kujawska, która jedynie zremisowała z Lechem Rypin. W sobotę bydgoszczanie podejmą Lidera Włocławek. Początek meczu o godz. 16. 00.

ORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI -  CHEMIK MODERATOR 1:4
bramki: Lucjan Jaroszewski 5 - Paweł Olszewski 64', Robert Frasz 80', Dawid Janicki 87', Wiktor Osiński 90'

Chemik (skład wyjściowy): Fabiszewski - Olszewski, Frasz, Maziarz, Czajka, Kot, Osiński, Żurowski, Nowak, Kawałek, Janicki.

źródło: Chemik Moderator Bydgoszcz