Piłka Nożna 31 maj 2019 | Redaktor
Dodatkowe bilety na ostatni mecz U-20 w Bydgoszczy

fot. bw

FIFA uruchomiła dodatkową pulę tysiąca biletów na mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA U-20, który odbędzie się we wtorek (4 czerwca) na Zawiszy. Rywali drużyny Stanów Zjednoczonych poznamy dzisiaj (31 maja).

W związku z dużym zainteresowaniem biletami na mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej do lat 20 została uruchomiona dodatkowa pula biletów. Wejściówki można kupić tylko na oficjalnej stronie FIFA.COM.

We wtorek (4 czerwca, godz. 17.30) na Zawiszy zagrają piłkarze USA, którzy zajęli drugie miejsce w grupie D. Dzisiaj poznamy ich rywala: Francję lub Mali. 

Bilety kosztują 10 lub 20 złotych. Aby wydrukować bilet, należy zalogować się na swoim biletowym koncie FIFA. Wydruk musi był dobrej jakości, na białym papierze w formacie A4. Kod i wszystkie inne elementy muszą być dobrze widoczne, aby mogły zostać zweryfikowane. Bilety elektroniczne na telefonach komórkowych nie będą honorowane przy wejściu na stadion. Nie będzie też możliwości ich wydrukowania w obiekcie.

Dzisiaj (31 maja, 18.00) zostanie rozegrany ostatni mecz fazy grupowej. O godz. 18.00 Panama zmierzy się z Arabią Saudyjską. Panamczycy mają jeszcze szanse na awans do 1/8 finałów. Bilety na spotkanie są nadal dostępne.

źródło: Bydgoszcz.pl, oprac. red. Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor