Piłka Nożna 10 paź 2019 | Redaktor
Mistrzostwa przedszkolaków w piłce nożnej – zwycięzcami będą wszyscy

200 dzieci z 16 przedszkoli weźmie udział w turnieju piłki nożnej w bydgoskiej Łuczniczce. – Przesłaniem mistrzostw jest wpajanie najmłodszym pozytywnych wartości, tego, że zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę – tłumaczą organizatorzy.

II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej „Bergovia Cup 2019” odbędą się w niedzielę (27 października) w hali Immobile Łuczniczka. – Dla przedszkolaków udział w tym turnieju będzie wielkim, sportowym przeżyciem, a także okazją do uśmiechu i niesamowitej zabawy – mówią pomysłodawcy imprezy. Choć będzie rywalizacja, nie będzie przegranych, bo wszystkie drużyny i zawodnicy otrzymają jednakowe nagrody i puchary. – Chcemy, aby udział w tym turnieju był niezapomnianym wydarzeniem, w którym wszyscy wygrywają – dodają.

Mistrzostwa organizują Fundacja Aktywności i Rozwoju Sportowego „Bergovia” oraz Akademia Sportu „Bergovia”, w ramach promującej aktywność fizyczną akcji „PZU Pomoc To Moc: Zdrowa i bezpieczna rodzina”. Początek o godz. 10.00. Wstęp jest bezpłatny.

Na najmłodszych czekają nie tylko sportowe przeżycia: w programie pokaz ratownictwa medycznego, występ Mistrzów Europy i finalistów programu „Mam talent” - formacji tanecznej Wolf Gang Crew, nie zabraknie też słodkości.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor