Piłka Nożna 7 sty 2018 | Redaktor
Niebiesko-czarna cegiełka - startuje akcja

Oto przybliżony wzór koszulki, który może być przez Was udoskonalany. Propozycję wzorów można przesyłać na adres email: sklep@zawiszabydgoszcz.eu.

Jutro startuje III edycja akcji „Niebiesko-czarna cegiełka na ratunek Zawiszy”. „W tej edycji (jedynej w 2018 roku) po raz pierwszy wyznaczyliśmy sobie cel, którym jest zebranie dla naszego ukochanego klubu kwoty 100 tysięcy złotych” – informuje Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz.

„Suma bardzo duża” – przyznają organizatorzy i podkreślają: „Ale do zrealizowania przez niebiesko-czarną rodzinę fanatyków”.

Dwie poprzednie edycje, które w sumie trwały około czterech miesięcy, przyniosły kwotę 87 570 złotych. III edycja będzie trwała pół roku. Na Facebooku Stowarzyszenie informuje: „Po uzgodnieniu z zarządem klubu i sponsorem głównym ustaliliśmy, że jeżeli zbierzemy zamierzoną kwotę, jeden z kompletów strojów na nowy, miejmy nadzieję V-ligowy sezon, a dokładniej jego koszulka będzie miała z przodu napis KIBICE i nadrukowane na sobie wszystkie dane uczestników akcji (oczywiście tych, którzy wyrażą chęć)”.

Cegiełka III odsłony akcji będzie miała wartość 100 złotych. Dane, które mają widnieć na koszulce, podajemy w kolejności: nazwisko i pierwsza litera imienia lub odwrotnie imię i pierwsza litera nazwiska, samo imię lub samo nazwisko, może być też ksywka lub nazwa firmy, która uczestniczy w akcji.

Punkty dystrybucji cegiełek:

  • Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz „Kibol”
  • Sklep Pitt Bull
  • Delikatesy TORA
  • Drogeria Jeżyk na Targowisku Kapuściska
  • Pub Omega ulica Swobodna - Fordon

 

Oto przybliżony wzór koszulki, który może być przez Was udoskonalany. Propozycję wzorów można przesyłać na adres email: sklep@zawiszabydgoszcz.eu.

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor