Piłka Nożna 2 sie 2019 | Redaktor

Kobiecy Klub Piłkarski pozyskał tytularnego sponsora. Została nim sieć cukierni REM MARCO. Pod nową nazwą piłkarki rozpoczną w niedzielę (4 sierpnia) meczem z AZS Wrocław bój w Ekstralidze Kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7.

O pozyskaniu sponsora tytularnego poinformowano na konferencji prasowej w czwartek (1 sierpnia)

Od tej pory zespół będzie nosił nazwę KKP REM MARCO Bydgoszcz. REM MARCO to sieć cukierni, których w całej Polsce jest kilkadziesiąt. Do tego firma posiada kilkuset odbiorców swoich produktów.  - Zarząd Klubu bardzo dziękuje za obdarzenie nas zaufaniem i mamy nadzieję ze firma skorzysta na tej współpracy marketingowo. My polecamy gorąco ciasta i produkty REM MARCO – mówi Szymon Kowalik, prezes KKP REM MARCO Bydgoszcz.

Ponieważ konferencja odbyła się w dniu 75. Rocznicy wybuchu powstania warszawskiego, jej uczestnicy punktualnie o 17.00, w godzinę „W” uczcili minutą ciszy pamięć powstańców, którzy oddali swoje życie, abyśmy my dziś żyli w wolnej Polsce.

Oprócz dziennikarzy, fotoreporterów, działaczy i zawodniczek, na sali obecni byli przedstawiciele podmiotów wspierających drużynę:

Sponsora Strategicznego, Urząd Miasta Bydgoszczy reprezentował dyrektor Wydziału Sportu i Edukacji Pan Adam Soroko

Sponsora Tytularnego, REM Marco reprezentował dyrektor handlowy Łukasz Chojnacki

Sponsorów głównych reprezentowali:

  • BiuroMax Balcer – Arkadiusz Balcer, prezes,
  • Envio Group-  Natalia Brzezińska, dyrektor ds. sprzedaży; Karol Mozol, dyrektor ds. transportu oraz  Joanna Matysiak,
  • Biuro MAX Balcer – Arkadiusz Balcer, prezes firmy,
  • Jack Tour-  Jacek Szumiło, dyrektor,
  • ROXET Trans – Krzysztof Straszewski, dyrektor,
  • Wyższa Szkoła Gospodarki – Filip Wiśniewski, prezes AZS WSG
  • CMT Polska/SISU SPORT – Krzysztof Cieślicki

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej reprezentował wiceprezes Michał Dołożenko

- Dziękuję. Dziękuję prezydentowi Bydgoszczy Rafałowi Bruskiemu. Dziękuje tym firmom które zostały z nami, które są z nami od lat, dziękuję nowym firmom. Bez Was nie ma nas – mówił prezes KKP REM MARCO Bydgoszcz, Szymon Kowalik. - Zaczynamy trzynasty sezon w historii naszego klubu. Mam nadzieję, że ta liczba będzie szczęśliwa dla naszego klubu. W czerwcu wszyscy mieli wolne. My w klubie pracowaliśmy od rana do wieczora. Co prawda budżet nie został jeszcze domknięty, ale brakuje nam naprawdę niewiele. Mamy także ten handicap, że sezon zaczynamy w  najbliższą niedzielę a kończymy w czerwcu 2020. Po raz pierwszy spotykamy się z sytuacją, że mamy zapewnione finanse na cały sezon. Nie grozi nam wycofanie zespołu . To zasługa wszystkich sponsorów i partnerów. Dziękuje raz jeszcze!

Trener Adam Góral omówił okres przygotowawczy zespołu. W ostatnim sparingu bydgoszczanki rozgromiły Kotwicę Kołobrzeg 6:0.

Na koniec spotkania piłkarki, Agata Stępień oraz Monika Każmierczak wręczyły wszystkim gościom drobne upominki. Każdy otrzymał nową koszulkę klubową na sezon 2019/2020 marki SISU Sport. nowego sponsora klubu.  Potem goście zostali zaproszeni do wspólnych zdjęć i odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa zespołu.

Zapis wideo konferencji:

Źródło: KKP REM MARCO Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor