Piłka Nożna 26 cze 2018 | Redaktor
Piłkarskie wakacje z Chemikiem

źródło: Chemik Moderator Bydgoszcz

Od lipca Akademia Piłkarska Chemik Bydgoszcz zaprasza na otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego.

To już siódma edycja akcji „Oponeo Wakacje z Chemikiem”. Wszystkie dzieci do 12 lat mogą przyjść na boisko klubu i szlifować swoje piłkarskie umiejętności.

Treningi będą się odbywać przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Dzieci w wieku od 9 do 12 lat będą trenować w godzinach od 15.00 do 16.30, natomiast młodsi (do 8. roku życia) w godzinach od 17.00 do 18.30. Zbiórka przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79.

Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci niezależnie od płci, przynależności klubowej czy umiejętności. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Rodzice zostaną jedynie poproszeni o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów. Na trening należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz coś do picia. Wakacyjny kurs poprowadzą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje.

Na koniec każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego. Poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami.

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem – w treningach brało udział prawie 450 uczestników.

 

Źródło: Chemik Moderator Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor