Piłka Nożna 1 lip 2020 | Redaktor
Startuje kampania MadeInZawisza. Jej twarzą jest Jacek Góralski

mat. klubu

Bydgoski Zawisza zachęca młodych adeptów piłki nożnej do trenowania w najbardziej utytułowanym klubie regionu. Twarzą kampanii pt. „MadeInZawisza” jest reprezentant Polski i wychowanek niebiesko-czarnych, Jacek Góralski.

Banery z popularnym „Góralem” można zobaczyć w mediach społecznościowych i na nośnikach reklamy wielkopowierzchniowej.

 

W specjalnym przesłaniu do sympatyków, Jacek Góralski pisze:

„To w Bydgoszczy się urodziłem, a w Zawiszy stawiałem pierwsze kroki. To Zawisza mnie wyszkolił, to Zawisza pozwolił mi grać w piłkę na najwyższym poziomie, chociaż wielu powtarzało „nie zrobisz kariery, bo jesteś za mały”. Zawisza Bydgoszcz jako klub skradł moje serce, inni, „nawet gdyby chcieli rywalizować z Zawiszą, nie mają szans”. Od 2016 roku, jako jedyny przedstawiciel województwa kujawsko-pomorskiego, wspieram odbudowę piłkarskiego Zawiszy, rok później zostając Ambasadorem klubu. To niebiesko-czarni najlepiej szkolą młodzież w Bydgoszczy – jeżeli chcesz, aby Twoje marzenie o bramce dającej zwycięstwo reprezentacji Polski w ważnym meczu się spełniło, dokładnie tak jak moje 19.11.2019 r. o godzinie 22:02 – TRENUJ W ZAWISZY! Zachęcam również do materialnego wspierania Zawiszy Bydgoszcz, to wspólne dobro kibiców piłki nożnej w tym mieście. PS. Wślizgów też nauczyłem się w Zawiszy”.

Jedna z grafik z datą 19.11.2019 r. upamiętnia pierwszego gola dla biało-czerownych, którego Jacek Góralski strzelił w meczu eliminacji mistrzostw Europy ze Słowenią na Stadionie Narodowym w Warszawie.

red, fot. mat. klubu

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor